One Identity OneLogin را کسب کرده است ، رقیبی برای Okta و Ping در مدیریت ورود به سیستم و دسترسی به هویت-TechCrunch

تحکیم بیشتری در دنیای امنیت سایبری در جریان است ، به ویژه در مورد خدمات برای کمک به سازمان ها در مدیریت هویت و دسترسی. امروزه ، One Identity – که ابزارهایی را برای مدیریت دسترسی “بدون اعتماد” به سیستم ها و همچنین اجرای مدیریت گزارش و سایر خدمات حکومتی برای شرکت ها فراهم می کند – اعلام کرد که OneLogin ، رقیبی برای شرکت هایی مانند Okta ، Ping و دیگران در این کشور را خریداری کرده است. منطقه ای از خدمات ورود ایمن به کاربران نهایی.

شرایط خرید – که هفته گذشته ، در اول اکتبر به طور رسمی بسته شد – فاش نمی شود ، اما ما در تلاش هستیم تا بدانیم. امروزه One Identity بخشی از نرم افزار Quest است که به طور خصوصی توسط شرکت PE Francisco Partners نگهداری می شود. قبل از آن بخشی از Dell بود. فرانسیسکو در ابتدا با الیوت برای به دست آوردن کوئست و دارایی های مرتبط از Dell در سال 2016 به عنوان بخشی از تلاشهای ساده دومی ، در معامله ای که در آن زمان ارزش آن حدود 2 میلیارد دلار بود ، همکاری کرد. این شرکت حدود 7500 مشتری سازمانی دارد و می گوید که 250 میلیون هویت را مدیریت می کند.

Oدر همین حال ، neLogin آخرین باری در سال 2019 اعلام کرد – سری D 100 میلیون دلاری بر اساس داده های PitchBook ، ارزش آن 330 میلیون دلار بوده است. (توجه: متوجه خواهید شد که PItchBook پس از این اقدام به جمع آوری کمک های مالی دیگر می کند ، اما تاریخ و مبلغی را مشخص نمی کند.) OneLogin حدود 5500 مشتری دارد که شامل ایرباس ، Stitch Fix ، AAA و Pandora می شود. پاتریک نیکولز ، مدیرعامل Quest در مصاحبه ای با TechCrunch در مصاحبه ای اعلام کرد که شرکت ها با هم 290 میلیون هویت تحت مدیریت خواهند داشت. وی افزود که این رقم نه تنها شامل “افراد” بلکه گره هایی به سبک M2M در سیستم ها می شود.

M&A در حالی اتفاق می افتد که صنعت امنیت بیشتر تغییر کرده است. در سال های بین دو دل که دارایی های خود را فروخت ، و OneIdentity پول جمع آوری کرد ، تهدیدات امنیت سایبری تنها افزایش یافته است ، که با تغییر مداوم به سمت خدمات ابری بیشتر و افراد و سازمان ها به صورت دیجیتالی بیشتر فعالیت می کند. (OneLogin ، با استناد به داده های IBM ، برآورد می کند که هزینه متوسط ​​نقض در حال حاضر 3.86 میلیون دلار است ، اگرچه این هزینه قابل توجهی را برای شهرت و اعتماد یک سازمان به کاربرانش شامل نمی شود.)

در این روند بزرگتر ، مدیریت هویت-و اغلب به احتمال زیاد سوء مدیریت-یک منطقه به ویژه آسیب پذیر بوده است ، هکرهای مخرب از تکنیک های مختلفی استفاده می کنند که هم بر تکنولوژی پیچیده و هم خطای انسانی برای نفوذ به سیستم ها متکی است.

نیکولز با استناد به تحقیقات Verizon گفت: “هنگام در نظر گرفتن بردارهای مختلف تهدید موجود در بازار ،” 70٪ آنها نتیجه مستقیم مدیریت ضعیف هویت هستند. ” و این تهدید به ویژه تا حدی حاد است زیرا تعداد نقاط پایانی به سرعت در حال افزایش است ، نه به دلیل ورود افراد بیشتری به شبکه ها ، بلکه به دلیل دستگاه های متصل بیشتر. وی گفت: نیمی از نقاط پایانی یک سیستم معمولاً دستگاه ها هستند نه افراد خاص ، “و هنگامی که آنها نقض می شوند ، مانند سرقت رمز عبور است.”

و در عین حال ، پس از سالها استفاده از راه حل های نقطه ای برای جنبه های مختلف استراتژی های امنیت سایبری ، شرکت ها به طور فزاینده ای به دنبال سیستم عامل ها و مجموعه ابزارهای بزرگتری هستند که بتوانند چندین عملکرد را انجام دهند تا تصویری یکپارچه تر از فعالیت سیستم داشته باشند و اطمینان حاصل شود خطر کمتر وجود دارد که دو ابزار مختلف امنیت سایبری به طور ناخواسته با یکدیگر در تضاد باشند.

همه اینها به تثبیت بیشتر اشاره می کند. در مورد خاص One Identity ، این شرکت فرصتی را در ارائه مجموعه ای کامل از خدمات به مشتریان فراتر از آن ها برای کمک به آنها در مدیریت شبکه های داخلی ، با افزودن ابزارهای بیشتر برای کاربران نهایی ، می بیند. به طور مشابه ، این تفکر پیش می رود که مشتریان OneLogin نیز ممکن است علاقه مند باشند استراتژی سایبری خود را بیشتر به یک پلت فرم واحد بیاورند.

نیکولز گفت: “در حال حاضر ، سازمانها از یکپارچگی در زمینه یک بازیگر پلتفرم در امنیت سایبری سود دوگانه ای می برند.” او اشاره کرد که “افزایش کارایی” اما دیگری ، قانونگذاری است. با نظارت نظارتی بیشتر بر نحوه برخورد شرکت ها با چالش های امنیت سایبری ، فشار بر آنها وارد می شود تا سیستم های خود را مقاوم تر کنند و داشتن اجزای بسیار زیاد نیز به همین دلیل به چالشی برای مدیریت تبدیل می شود.

برد بروکس ، مدیرعامل OneLogin ، در بیانیه ای افزود: “پیوستن به یک هویت به ما این امکان را می دهد که رشد خود را بیشتر تسریع کرده و ارزش بیشتری برای هر دو مشتری خود ایجاد کنیم.” “با استفاده از پلتفرم قوی OneLogin برای نیروی کار و CIAM ، ترکیب نیروها با مجموعه محصولات One Identity از جمله راه حل PAM آنها ، به مشتریان جدید و موجود ، در مقیاس جهانی ، اجازه می دهد تا از تنها پلت فرم امنیتی هویت یکپارچه بازار استفاده کنند.”

جالب خواهد بود که ببینیم چگونه و اگر همچنان شاهد حرکتهای بیشتر M&A در فضا باشیم. Okta تا به امروز بازیگر بسیار مفیدی بوده است و هنوز تعدادی از شرکت ها در بازار جنبه های مختلف چالش هویت را پوشش می دهند که هنوز مستقل هستند. (Jumio یک مثال است.)

شرکت ترکیبی تعدادی از خدمات را پوشش می دهد ، از جمله مدیریت دسترسی ممتاز (PAM) ؛ اداره و اداره هویت (IGA) ؛ دایرکتوری فعال مدیریت و امنیت ؛ و حالا مندندانپزشکی و مدیریت دسترسی (IAM).

باگ وات می گوید: “با افزایش هویت انسان و ماشین ، مسابقه با ابر و افزایش کار از راه دور ، هویت به سرعت به لبه جدیدی تبدیل می شود-و حفاظت از هویت به صورت سرتاسری هرگز مهمتر نبوده است.” Swaroop ، رئیس و مدیر کل One Identity ، در بیانیه ای. “با افزودن OneLogin به نمونه کارها و گنجاندن آن در اولین پلتفرم امنیتی هویت یکپارچه ابر ، می توانیم به مشتریان کمک کنیم تا همه هویت ها را با هم مرتبط کنند ، قبل از دسترسی به دارایی های مهم همه چیز را تأیید کرده و در زمان ورود به فعالیت مشکوک ورود به سیستم را نشان دهیم. با داشتن هویت در هسته ، مشتریان اکنون می توانند یک استراتژی اعتماد صفر تطبیقی ​​را اجرا کرده و وضعیت کلی امنیت سایبری خود را به طور چشمگیری بهبود بخشند. “