New Age Meats برای توسعه خط تولید محصولات گوشتی 25 میلیون دلار خرج می کند – TechCrunch

شرکت گوشت پرورشی مستقر در برکلی New Age Meats روز دوشنبه اعلام کرد که 25 میلیون دلار در سری A جمع آوری کرده است که این شرکت را قادر می سازد تولید اولین محصول خود ، انواع سوسیس خوک ، را در سال آینده آغاز کند.

راه حل های Hanwha کره جنوبی دور بودجه را هدایت کرد و سرمایه گذاران فعلی SOSV’s IndieBio ، TechU Ventures ، ff VC و Siddhi Capital به آن پیوستند.

مدیر عامل شرکت برایان اسپیرز دارای سابقه مهندسی شیمی است و این شرکت را که گوشت را از سلول های حیوانی می سازد ، در سال 2018 پس از 12 سال توسعه آزمایشگاه های تحقیقاتی و اتوماسیون صنعتی ، تاسیس کرد.

وی به TechCrunch گفت: “ما می خواهیم یک فرایند پایدار و انسانی ایجاد کنیم که طعم ، بوی و تجربه یکسانی را به روشی مقرون به صرفه و در دسترس ارائه دهد.” “با حمایت Hanwha و دیگر سرمایه گذارانمان ، می توانیم ماموریت خود را برای تبدیل شدن به بزرگترین و ابتکاری ترین شرکت گوشت روی زمین انجام دهیم.”

برایان اسپیرز در حال سلام در فردا سنگاپور صحبت می کند. اعتبار تصویر: گوشت های عصر جدید

سری A این شرکت را قادر می سازد تا نیروی کار خود را دو برابر کند ، تحقیق و توسعه را توسعه داده و تاسیسات آزمایشی 20000 فوت مربعی را در Alameda ایجاد کند. این سرمایه گذاری به دنبال 7 میلیون دلار از دورهای اولیه ای است که قبلاً از گروهی از حامیان ، از جمله بنیانگذار RXBAR ، پیتر Rahal ، جمع آوری شده بود.

اسپیرز گفت ، New Age Meats با سوسیس شروع می شود زیرا یکی از غذاهایی است که سریع ترین راه را برای بازار داشت ، اما این شرکت در نهایت به دسته های دیگر گوشت مانند گوشت گاو و مرغ می رود.

او انتظار دارد که بتواند در سال 2022 به بازار برود و در انتظار تأیید سازمان غذا و داروی ایالات متحده است. او همچنین تقاضا برای محصولاتی را از بازارهایی که گوشت خوک زیادی مصرف می کنند ، مانند آسیا می بیند.

با تکامل فناوری ، چشم انداز گوشت پرورده در حال جذب افراد جدید است. اسپیرز گفت که عصر جدید با تمرکز بر ارائه تجربه برای مشتریانی که از خوردن گوشت خوشتان می آید و به شیوه ای مقیاس پذیر و مقرون به صرفه تمایل دارد ، متمایز می شود.

در حالی که غذاهای غیرممکن و فراتر از گوشت برخی از اولین ها در فضای جایگزین گوشت بودند ، شرکت های دیگر با تمرکز بر گوشت پرورده وارد آن شده اند و همچنین سرمایه گذاری خطرناک جذب می کنند. به عنوان مثال ، Animal Alternative و Eat Just’s Good، که هفته گذشته 97 میلیون دلار دیگر از بودجه خود را اعلام کرد.

راه حل های Hanwha ، که از طریق ایمیل مکاتبه می کردند ، گفت که مأموریت تجاری آن با New Age Meats مطابقت دارد و پتانسیل رشد را در بازار گوشت خوک مبتنی بر سلول نشان می دهد.

و با توجه به تلاش های جهانی برای مقابله با تغییرات آب و هوایی ، Hanwha “انتظار رشد سریع بازار” در صنعت فناوری غذا ، به ویژه در مورد گوشت پرورشی را داشت.

این شرکت می گوید: “افزایش آگاهی برای غذای سالم و حقوق حیوانات نیز تقاضا را افزایش می دهد.” “New Age Meats با تخصص خود در استفاده از فناوری سلول برای تولید گوشت های کشت شده ، به ما کمک می کند تا افق تجاری خود را گسترش دهیم.”