Netflix ویژگی حالت مختلط خود ، “Play Something” را برای کاربران Android در سراسر جهان به ارمغان می آورد – TechCrunch

Netflix امروز به طور رسمی یک ویژگی جدید را برای کاربران Android خود راه اندازی می کند که در صورت عدم تصمیم گیری ، پیدا کردن چیزی برای تماشای آن را آسان تر می کند. این ویژگی که «چیزی بازی کن» نامیده می شود ، یک گزینه حالت مختلط است که فیلم دیگری را نمایش می دهد یا نشان می دهد که Netflix بر اساس علایق شما و رفتار مشاهده قبلی شما معتقد است که دوست دارید.

این انتخاب ها ممکن است شامل یک فیلم یا نمایشی باشد که قبلاً تماشا کرده اید اما آن را کامل نکرده اید ، یک فیلم یا نمایش در لیست تماشای شما ، یا یک سری جدید یا فیلمی که الگوریتم های شخصی سازی Netflix ، از جمله موارد دیگر ، نشان می دهد.

این ویژگی مدتی قبل از انتشار عمومی در حال توسعه بود. به عنوان مثال ، سال گذشته ، Netflix آن را با عنوان “Shuffle Play” آزمایش می کرد. Netflix در درآمد خود از سه ماهه چهارم 2020 اعلام کرد که در نیمه اول سال 2021 حالت ترکیبی خود را به کاربران جهان ارائه می دهد و آن را راهی برای “تماشای فوری عنوان” که فقط برای کاربر انتخاب شده است ، توصیف کرد.

آن برنامه عرضه تا حدی محقق شد.

همانطور که این ویژگی تغییر نام داد ، “بازی چیزی” ، در آوریل به طور رسمی در برنامه تلویزیونی Netflix برای کاربران سراسر جهان راه اندازی شد. در اینجا ، گزینه را می توانید در چندین مکان پیدا کنید ، از جمله در صفحه انتخاب نمایه در زیر نام نمایه خود ، در منوی ناوبری در سمت چپ صفحه و در ردیف دهم در صفحه اصلی Netflix خود – مکانی که قرار است درست ظاهر شود در نقطه ای که در حال شروع به ناامیدی از مرور هستید و ممکن است در غیر این صورت از برنامه خارج شده باشید. علاوه بر این ، کاربران Netflix با صفحه خوان نیز می توانند از Text-to-Speech (TTS) برای استفاده از “Play Something” استفاده کنند.

مطالب جدید  ادغام مایکروسافت با Roku نشان دهنده افزایش تعامل در CTV و جستجو است

این شرکت در آن زمان گفت که به زودی آزمایش این ویژگی را بر روی دستگاه های تلفن همراه ، با Android شروع می کند. سپس این آزمایشات را در اواخر ماه مه آغاز کرد.

به عبارت دیگر ، شما ممکن است مدتها قبل از این “رسمی” اولین ویژگی را در دستگاه Android خود داشته باشید – اما هنوز همه کاربران Netflix در سطح جهانی نتوانسته اند آن را امتحان کنند.

این در حال تغییر است ، زیرا Netflix با پخش امروز “Play Something” را برای همه دستگاه های تلفن همراه Android در سراسر جهان ارائه می دهد.

در موبایل ، دکمه “پخش چیزی” روی محتویات پایین صفحه تلفن قرار می گیرد و در آنجا اسکرول می کنید و همچنین دارای برگه اختصاصی خود در برنامه است.

اعتبار تصویر: نتفلیکس

Netflix خاطرنشان کرد که پاسخ کاربر به این افزونه تا کنون مثبت بوده است – حتی به چند توییت اشاره کرد مردم ستایش کرد ویژگی

اما برای Netflix ، ویژگی حالت مختلط فقط به کاربران اجازه نمی دهد راه دیگری را برای تماشای آسان تر ارائه دهند – این وسیله ای است برای حفظ کاربران در برنامه قبل از اینکه به گزینه سرگرمی دیگری بپردازند ، خواه پخش کننده رقیب باشد یا حتی یک برنامه رسانه های اجتماعی برای ویدیو ، مانند TikTok.

در واقع ، تهدید ویدئوهای کوتاه به قدری جدی است که Netflix اخیراً ویژگی مشابه TikTok خود را برای برنامه تلفن همراه خود به نام “خنده های سریع” ایجاد کرده است ، که فید ویدیوهای کمدی را برای هدایت کاربران به محتوای آن نشان می دهد. قرار دادن اعداد سخت تر برای این تهدید احتمالی ، TikTok ، در رویدادی هفته گذشته ، اشاره شد با توجه به داده های حاصل از تحقیقات خود ، 35 درصد از کاربران آن به دلیل TikTok کمتر تلویزیون تماشا می کردند.

مطالب جدید  WordPress.com با راه اندازی خبرنامه های پولی، Substack را به چالش می کشد

“بازی چیزی” به سایر افزودنیهای جدیدتر نیز می پیوندد ، از جمله ویژگی بارگیری هوشمند به نام “بارگیری برای شما” و پشتیبانی از بارگیری جزئی بازی ، و همچنین اضافه شدن سال گذشته به لیست 10 برتر.