Mirantis نرم افزار مرکز داده بومی ابر را به عنوان سرویس-TechCrunch راه اندازی می کند

Mirantis در اطراف این بلوک بوده است و راه خود را به عنوان یک استارت آپ OpenStack آغاز کرده است ، اما چند سال پیش این شرکت شروع به پذیرش فناوری های توسعه بومی ابر مانند ظروف ، سرویس های کوچک و Kubernetes کرد. امروز ، Mirantis Flow ، مجموعه ای از خدمات متن باز و کاملاً مدیریت شده که برای کمک به شرکت ها در مدیریت محیط مرکز داده های ابری طراحی شده است ، اعم از اینکه زیرساخت شما به صورت پیش فرض یا در ابر عمومی زندگی می کند ، اعلام کرد.

آدریان ایونل ، مدیرعامل و بنیانگذار Mirantis توضیح داد: “ما در حال ارائه یک تجربه ابر مبتنی بر منبع باز به ابر در مرکز داده به مشتریان و در همکاری با ابرهای عمومی هستیم.”

او خاطرنشان می کند که بزرگترین شرکت های جهان ، مقیاس های بزرگ مانند فیس بوک ، نتفلیکس و اپل ، همه نحوه مدیریت در دنیای ترکیبی بومی ابر را یافته اند ، اما اکثر شرکت ها فاقد منابع این سازمان های بزرگ هستند. هدف Mirantis Flow این است که همین قابلیتها را که شرکتهای بزرگ دارند در داخل این سازمانهای معتدل قرار دهد.

در حالی که فروشندگان بزرگ ابر زیرساختی مانند آمازون ، مایکروسافت و گوگل برای کمک به این مشکل طراحی شده اند ، ایونل می گوید که آنها کمتر باز هستند و بیشتر اختصاصی هستند. این می تواند منجر به قفل شدن شود ، که سازمانهای بزرگ امروزی به شدت به دنبال جلوگیری از آن هستند.

“[The large infrastructure vendors] شما را در پشته و API های آنها قفل می کند. آنها بر اساس استانداردها یا فناوری منبع باز نیستند ، بنابراین شما در منبع منفرد خود قفل شده اید و اکثر شرکت های بزرگ امروز استراتژی چند ابر را دنبال می کنند. آنها خواهان انعطاف پذیری زیرساخت ها هستند. ” وی افزود: “ایده اینجا ارائه یک جایگزین کاملاً باز و انعطاف پذیر برای قفل کردن صفر به جای آن است [big infrastructure providers, but with the] همان تجربه ابری و سرعت نوآوری مشابه. “

مطالب جدید  Amenli با پشتیبانی YC 2.3 میلیون دلار برای ارائه بیمه به مصرف کنندگان مصری جمع آوری می کند-TechCrunch

آنها این کار را با جمع آوری مجموعه ای از راه حل های منبع باز در یک سرویس واحد انجام می دهند. “ما مجازی سازی را در بالا به عنوان بخشی از همان پارچه ارائه می دهیم. ما همچنین شبکه های تعریف شده توسط نرم افزار ، ذخیره سازی تعریف شده توسط نرم افزار و فناوری CI/CD را با DevOps به عنوان یک سرویس در بالای آن ارائه می دهیم که به شرکت ها این امکان را می دهد تا کل خط توسعه نرم افزار را خودکار کنند. “

همانطور که این شرکت در یک پست وبلاگی که امروز منتشر شده است خدمات را توصیف می کند ، شامل “Mirantis Container Cloud ، Mirantis OpenStack و Mirantis Kubernetes Engine ، همه بارهای کاری برای مهاجرت به زیرساخت های بومی ابر ، چه بارهای سنتی ماشین های مجازی یا بارهای محفظه در دسترس است.”

برای شرکت هایی که نگران مهاجرت ماشین های مجازی VMware خود به این راه حل هستند ، Ionel می گوید در مشتریان اولیه توانسته اند این ماشین های مجازی را به محلول Mirantis منتقل کنند. “این یک تبدیل بسیار بسیار ساده ماشین مجازی از استاندارد VMware به استاندارد باز است و هیچ دلیلی وجود ندارد که هیچ برنامه ای و هرگونه حجم کاری در این زیرساخت اجرا نشود – و ما بارها و بارها آن را در بسیاری از مشتریان بنابراین ما هیچ گونه تنگنایی برای حرکت فوری مردم نمی بینیم. “

توجه به این نکته ضروری است که این راه حل شامل سخت افزار نمی شود. این مربوط به آوردن زیرساخت سخت افزاری خود است ، چه به صورت فیزیکی و چه به صورت سرویس ، یا استفاده از شریک Mirantis مانند Equinix. این سرویس اکنون با 15000 دلار در ماه یا سالانه 180،000 دلار در دسترس است که شامل: 1000 مجوز هسته/vCPU برای دسترسی به همه محصولات مجموعه نرم افزاری Mirantis به علاوه پشتیبانی از 20 مهاجرت ماشین مجازی (VM) یا برنامه در حال اجرا و پشتیبانی نامحدود 24 × 7 به این شرکت هیچ گونه هزینه اضافی برای مجوزهای برنامه کنترل هواپیما و مدیریت دریافت نمی کند.

مطالب جدید  Edtech با کلاسهای مبتنی بر کوهورت-TechCrunch ، به اقتصاد سازندگان متمایل می شود

خبر 30pp