MindLabs 3.5 میلیون دلار تخفیف دریافت می کند تا سلامت روانی را جذاب کند – TechCrunch

اطمینان از سلامت روانی بخشی از روال معمول شما است ، مخصوصاً اگر در حال حاضر مشغول و استرس دارید ، دشوار است. MindLabs می خواهد با ترکیبی از کلاسهای ویدیویی درخواستی یا زنده و ویژگی های جامعه کار را آسان کند. این شرکت امروز اعلام کرد که مبلغ 3.5 میلیون دلار را جمع آوری کرده است ، تقریبا یازده ماه پس از تأمین مالی قبل از بذر خود.

دور دانه توسط PROFounders Capital با مشارکت Slack Fund رهبری شد. جرمی داروچ ، رئیس اجرایی اسکای و مدیر اجرایی سابق ؛ و بازگشت سرمایه گذاران Passion Capital و Seedcamp. زمان اعلام این خبر سه روز قبل از روز جهانی بهداشت روان در 10 اکتبر اعلام می شود تا آگاهی از مسائل مربوط به سلامت روان و افزایش دسترسی به مراقبت افزایش یابد.

بودجه جدید برای استخدام برای محصول و مهندسی MindLabs ، محتوا و بازار مورد استفاده قرار می گیرد تا برای راه اندازی عمومی خود در سال آینده آماده شود.

MindLabs سال گذشته توسط عدنان ابراهیم و گابور سدلک تأسیس شد ، که قبلاً CarThrottle را راه اندازی و اداره کردند ، یک سایت و انجمن خودروسازی که توسط انتشارات دنیس در سال 2019 خریداری شد. هنگامی که TechCrunch سال گذشته برای اولین بار با بنیانگذاران صحبت کرد ، آنها گفتند که تصمیم گرفته اند روی این موضوع تمرکز کنند. سلامت روانی برای راه اندازی بعدی آنها به دلیل افزایش سریع افسردگی ، به ویژه در طول همه گیری COVID-19.

در طول یک سال گذشته ، MindLabs رهبرانی را برای تیم های مهندسی ، تولید و بازاریابی خود استخدام کرده و برنامه بتا خود را که اکنون 16 مربی دارد ، ساخته است. پلتفرم این استارتاپ برای راه اندازی عمومی در سه ماهه اول سال 2022 برنامه ریزی شده است. ابراهیم به TechCrunch گفت که MindLabs در حال حاضر هزاران کاربر در لیست انتظار خود دارد ، تا حدی به دلیل رشد حساب اینستاگرام آن ، که تقریبا 60،000 دنبال کننده دارد.

MindLabs ابتدا در انگلستان در دسترس خواهد بود ، قبل از راه اندازی در ایالات متحده. ابراهیم می گوید که قصد دارد به کشورهای غیر انگلیسی زبان گسترش یابد ، زیرا تیم معتقد است این پلتفرم به راحتی قابل ترجمه است.

برنامه آن در حال حاضر دارای بیش از 100 فیلم درخواستی است که توسط متخصصان سلامت روان ، روانشناسی و علوم اعصاب ایجاد شده است ، و همچنین کلاس های روزانه ویدیوهای زنده را از استودیوی خود در غرب لندن میزبانی می کند. یکی از مربیان آن ریچی بوستوک ، AKA The Breath Guy است که متخصص مدیتیشن و تنفس است. ویژگیهای جامعه تا حدی در پاسخ به انزوائی که مردم در طول همه گیری تجربه کرده اند ساخته شد.

MindLabs همچنین در نهایت قصد دارد سخت افزاری مانند یک هدبند EEG را برای ردیابی شاخص های سلامتی منتشر کند. ابراهیم گفت که MindLabs با یک برنامه اول برای برنامه های پوشیدنی ، با برنامه های اشتراک مقرون به صرفه برای کلاس ها راه اندازی می شود تا بتواند تا آنجا که ممکن است به تعداد بیشتری دسترسی داشته باشد.

وی گفت: “ما هنوز از ردیابی نشانگرهای زیستی مغز مانند EEG ، ضربان قلب و الگوهای تنفس از طریق پوشیدنی های موجود و خودمان بسیار هیجان زده هستیم.” “ما معتقدیم که این به ما کمک می کند تا تصویری دقیق تر و واقعی از احساس کاربران خود بسازیم و بنابراین قادر خواهیم بود با مناسب ترین کلاس های ویدئویی به آنها کمک کنیم تا روحیه آنها بهبود یابد.”