Marcy Venture Partners، که توسط Jay-Z موسس شد، به تازگی صندوق دوم خود را با 325 میلیون دلار بسته است – TechCrunch.

Marcy Venture Partners، شرکت سرمایه گذاری که در سال 2018 توسط شاون کارتر (Jay-Z)، مدیر عامل سابق Roc Nation، جی براون، و شریک سابق Walden VC لری مارکوس تأسیس شد، می گوید که دومین صندوق خود را با 325 میلیون دلار تعهدات سرمایه بسته است. مارکوس، یکی از بنیانگذاران، می گوید که تیم که صندوق اولیه خود را با 85 میلیون دلار بسته بود، اکنون در مجموع 600 میلیون دلار دارایی را مدیریت می کند.

این شرکت خود را دارای استراتژی سرمایه‌گذاری «مصرف‌کننده، فرهنگ و تأثیر مثبت» توصیف می‌کند و می‌گوید اکثر شرکت‌های موجود در سبد سهام آن توسط افرادی تأسیس یا اداره می‌شوند که خود را زنان یا رنگین پوستان می‌شناسند.

تا به امروز، این سه نفر به حداقل 21 شرکت، از جمله شرکت های مد، مراقبت از پوست و مواد غذایی، چک نوشته اند. در میان آن بسیاری از شرط بندی ها می توان به شرکت لباس زیر زنانه ریحانا Savage X Fenty اشاره کرد. بازار کفش کتانی StockX; Therabody که ابزارهای پرکاشن درمانی را می سازد. شبیه سازی، که ناگت های گیاهی و با طعم مرغ را می سازد. و یک کوکی ساز بدون آلرژن به نام Partake Foods.

کارتر و شرکت همچنین در اوایل سال جاری سرمایه‌گذاری در پروژه‌های رمزنگاری، حمایت از Bitski، یک بازار NFT مستقر در سانفرانسیسکو را آغاز کرده‌اند، و اخیراً در LABS فضایی (sLABS)، یک انکوباتور فناوری که بر متاورس و مبتنی بر بلاک چین تمرکز دارد، سرمایه‌گذاری کرده‌اند. محصولات

این شرکت مستقر در سانفرانسیسکو و لس‌آنجلس، به نام پروژه‌های مارسی در بروکلین، جایی که کارتر در آن بزرگ شد، در ابتدا ۲۰۰ میلیون دلار برای جدیدترین صندوق، به ازای تشکیل پرونده SEC از آوریل، هدف قرار داد.