MacBook Pro اپل دارای طراحی مجدد ، تراشه های جدید و شارژ MagSafe – TechCrunch است

کمتر از یک سال از عرضه اولین نسل مک بوک پرو سیلیکونی اپل می گذرد و در اینجا این شرکت با پیگیری های قبلی در حال بازگشت است. البته نسخه 2020 لپ تاپ متمرکز بر فروش کمی سخت تر بود ، زیرا خطوط بین نسخه M1 Pro و Air کاملاً مشخص نبود.

اخبار امروز تلاشی است برای تصحیح آن. اپل به تازگی نسخه جدیدی از مک بوک پرو را کنار گذاشته است که مرز واضح تری بین سیستم و خواهر و برادر نازک و دوست داشتنی خود دارد.

سیستم جدید مجهز به M1 Pro و Max جدید است ، نسخه های ترکیبی تراشه ای که شرکت در رویداد امروز معرفی کرد. این شرکت می گوید تراشه 10 هسته ای قادر است حداکثر 3 برابر پهنای باند حافظه و حداکثر M1 را همراه با پردازنده گرافیکی 16 هسته ای مجاز کند. در همین حال ، Max پردازنده گرافیکی را تا 32 هسته افزایش می دهد. آنچه واضح است این است که این شرکت قصد دارد نان و کره خود را با مدلهای سال گذشته خلاقانه دوست داشته باشد.

برخلاف مدل سال گذشته ، مدلهای جدید که در مدلهای 14 و 16 اینچی موجود هستند طراحی مجدد کاملاً جدیدی را ارائه می دهند. آنها همچنین دارای فن های داخلی برای برنامه های با کارایی بالا هستند ، اگرچه شرکت می گوید به ندرت روشن می شود. این سیستم همچنین پایان نوار لمسی دریافت شده را با یک کلید عملکرد کامل در جای خود نشان می دهد.

با ترک یکی از ویژگی ها ، مورد علاقه قدیمی برمی گردد. مگسافی برگشت. نسل سوم شارژر دارای یک درگاه اختصاصی است ، اما کاربران می توانند شارژ خود را از طریق پورت های Thunderbolt/USB-C ادامه دهند. حاشیه آن کاهش یافته است ، در عوض یک برش به سبک iPhone در بالای صفحه برای قرار دادن وب کم انتخاب شده است.

در حال توسعه…

رویداد اکتبر اپل 2021