Kindle یک طراحی مجدد نرم افزار را برای سهولت ناوبری منتشر می کند – TechCrunch

بله ، بله ، نیازی به شارژ a ندارید واقعی کتاب – اما شما همچنین نیازی به به روز رسانی نرم افزار کتاب ندارید ، و این نیز اغلب در مورد Kindle آمازون صادق است ، که به ندرت به روز رسانی نرم افزار می شود. اما در حال حاضر ، کیندل های قابل اعتماد ما به ما یادآوری می کنند که آنها در واقع به Wi-Fi متصل هستند ، دستگاه های الکترونیکی که می توانند تغییر کنند ، زیرا آمازون برای اولین بار در سال ها از یک ارتقاء قابل توجه طراحی رونمایی می کند.

برای ساده تر کردن ناوبری ، ظاهر جدید یک نوار دو زبانه به پایین صفحه اصلی اضافه می کند و به کاربران اجازه می دهد به راحتی بین صفحه های “خانه” و “کتابخانه” جابجا شوند. برای دسترسی به ویژگی های مکرر ، Kindle یک پیکان را در بالای صفحه معرفی کرد. با ضربه زدن ، دکمه های دسترسی به حالت هواپیما ، بلوتوث ، حالت تاریک ، همگام سازی یا بقیه منوی تنظیمات را نشان می دهد. یک نوار لغزنده روشنایی نیز وجود دارد.

آمازون روز جمعه در مورد به روزرسانی به مشتریان خود اطلاع داد و می گوید که در هفته های آینده منتشر می شود ، اما بسیاری از کاربران با دستگاه های واجد شرایط – Kindle (نسل 8 و بالاتر) ، Kindle Paperwhite (نسل 7 و بالاتر) و Kindle Oasis – قبلاً بارگیری کرده اند ارتقاء اگر مطمئن نیستید که چه نوع Kindle دارید ، می توانید اینجا را بررسی کنید ، اما اگر Kindle شما از سال 2015 یا بعد است ، احتمالاً واجد شرایط هستید. اگر Kindle شما به Wi-Fi متصل است ، به روز رسانی به طور خودکار نصب می شود ، اما می توانید آن را به صورت دستی در اینجا بارگیری کنید.

این شرکت می گوید که اواخر امسال به بهبود صفحه اصلی و کتابخانه ادامه می دهد – کاربران می توانند صفحه صفحه را به سمت چپ بکشید تا کتابهایی را که اخیراً از کتابخانه خود خوانده اید مشاهده کنند. سپس ، صفحه کتابخانه منوهای فیلتر و مرتب سازی جدید ، نمای مجموعه جدید و یک نوار پیمایش تعاملی را معرفی می کند.

اعتبار تصویر: آمازون

این بزرگترین به روز رسانی طراحی است که Kindle از سال 2016 منتشر کرده است – اما اگر متوجه شدید که رابط کاربری در حالی که کتاب تابستانی خود را به پایان می رسانید قدیمی شده است ، اکنون می دانید که آمازون نیز متوجه آن شده است.