Hinge یک ویژگی جدید Voice Prompts را راه‌اندازی می‌کند تا به کاربران راه جدیدی برای تعامل بدهد – TechCrunch

Hinge در حال ارائه یک ویژگی جدید “پیش های صوتی” است تا به کاربران خود راه جدیدی برای ارتباط با موارد مشابه خود ارائه دهد. Voice Prompts به کاربران اجازه می دهد تا از طریق ضبط صدای 30 ثانیه ای به درخواست پاسخ دهند. ویژگی جدید از امروز در سراسر جهان عرضه می شود.

Hinge می‌گوید که این ویژگی جدید به افراد اجازه می‌دهد تا نگاهی اجمالی به شخصیت خود به دیگران بدهند و شاید به آنها اشاره کنند که اولین قرار ملاقات چگونه خواهد بود. این ویژگی کاربران را به بحث در مورد یک موضوع خاص یا به اشتراک گذاری یک داستان سرگرم کننده خاص ترغیب می کند. به‌عنوان مثال، درخواست‌ها ممکن است از کاربران بخواهند در مورد بزرگ‌ترین تاریخ شکست خود صحبت کنند یا واقعیتی تصادفی را که دوست دارند به اشتراک بگذارند.

این شرکت می‌گوید 65 درصد از کاربرانش معتقدند که شنیدن صدای کسی به آنها کمک می‌کند تا علاقه‌شان را به مسابقه تعیین کنند، زیرا 75 درصد از کاربران گفتند وقتی مکالمه آنها فقط به متن و عکس محدود می‌شود، احساس ارتباط با یک مسابقه دشوار است.

Hinge همچنین قصد دارد تا اواخر پاییز امسال یک ویژگی جدید ‘Voice Notes’ را راه اندازی کند. یادداشت‌های صوتی این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که در حین ارسال پیام به یکدیگر مکالمه‌ای داشته باشند که شخصیت آنها را به تصویر بکشد. هینگ می‌گوید که هم یادداشت‌های صوتی و هم پیام‌های صوتی به افراد این امکان را می‌دهند که بهتر نشان دهند که چه کسی در مقاطع مختلف سفر دوستیابی خود هستند.

مطالب جدید  SaaS برای بحث در مورد نقش داده ها در یادگیری ماشین - TechCrunch

علاوه بر این، Hinge در حال به روز رسانی الگوریتم خود است تا به کاربران غیر باینری کمک کند تا هنگام ارتباط با دیگران در برنامه، خود را بهتر نشان دهند. برای انجام این کار، Hinge یک دسته بندی جنسیتی “غیر باینری” ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که جنسیت آنها تایید شده است.

شایان ذکر است که Hinge تنها برنامه دوستیابی برای اضافه کردن ویژگی‌های صوتی نیست، زیرا گزینه‌های صوتی در فضا محبوب‌تر می‌شوند. به عنوان مثال، Bumble و Happn هر دو دارای ویژگی های یادداشت صوتی هستند. علاوه بر این، یک برنامه جدید به نام String به کاربران اجازه می دهد فقط از طریق یادداشت های صوتی ارتباط برقرار کنند. واضح است که اپلیکیشن‌های دوستیابی به دنبال استفاده از راحتی یادداشت‌های صوتی برای حفظ و جذب کاربران بیشتر هستند، زیرا این ویژگی ناهنجاری تماس تلفنی را از بین می‌برد، اما مکالمه را یک قدم جلوتر از پیام‌های متنی می‌برد.