Hex 16 میلیون دلار سری A را برای حفظ فضای کاری داده های مشترک – TechCrunch ، تصاحب می کند

داده ها در همه جای سازمان ها وجود دارد و کارکنان به طور فزاینده ای در حال تلاش برای یافتن راه هایی برای به کارگیری آن برای بهبود نتایج کسب و کار هستند. Hex ، استارتاپی که می خواهد نحوه جمع آوری و به اشتراک گذاری داده های دانشمندان و سایر کارکنان را ساده کند ، امروز سری A 16 میلیون دلاری را اعلام کرد. این دور کمی بیش از 6 ماه پس از اعلام استارت آپ 5.5 میلیون دلاری دور بعدی خود ، برگزار می شود.

سرمایه گذاری امروز توسط Redpoint Ventures با کمک سرمایه گذاران قبلی Amplify Partners و همچنین Data Community Fund ، Geometry ، Operator Collective ، Tokyo Black ، Vandelay Ventures ، XYZ Venture Capital و فرشتگان مختلف صنعت ناشناس هدایت شد. به گفته این شرکت ، Hex در حال حاضر در مجموع 21.5 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

این استارتاپ از همان زمان که بتا محصول جدید خود را ارائه می داد ، هنوز ساکن نبود. بری مک کاردل ، مدیرعامل و بنیانگذار شرکت می گوید ، امروزه محصول کاملی تر است. وی گفت: “ما به تازگی نسخه جدیدی را که Hex 2.0 نامیده می شود منتشر کردیم و نحوه کار بسیاری از گردش کار علم داده را به طور اساسی تغییر می دهد.”

همانطور که ما ابزار را در زمان دور 5.5 میلیون دلار در ماه مارس توضیح دادیم:

اکثر دانشمندان داده با داده های خود در نوت بوک های آنلاین مانند Jupyter کار می کنند ، جایی که می توانند پرس و جوهای SQL بسازند و کد پایتون را برای سازماندهی ، نمودار و غیره وارد کنند. کاری که Hex انجام می دهد این است که این نوت بوک فوق شارژ را ایجاد می کند که به شما امکان می دهد یک مجموعه داده از Snowflake یا Amazon Redshift بکشید ، با داده ها به آسانی کار کنید و قالب بندی کنید ، سپس اجزا را از صفحه نوت بوک بکشید و رها کنید-شاید یک نمودار یا یک نمودار مجموعه داده – و خیلی سریع نوعی برنامه ایجاد می کنید که می توانید با دیگران به اشتراک بگذارید.

Hex به دنبال ابزارهای نوت بوک علم داده مانند Jupyter است ، که مک کاردل معتقد است محبوب است ، اما با چمدان های زیادی همراه است. بنابراین ، به طور سنتی نوت بوک های کد مانند Jupyter بسیار محبوب بوده اند ، اما دارای مشکلات عمده ای در زمینه تکرارپذیری ، تفسیرپذیری و عملکرد هستند. اینها کاملاً شناخته شده هستند. ” وی گفت Hex 2.0 برای حل این مسائل طراحی شده است.

امروز آنها ده ها مشتری دارند و از 5 کارمند در زمان اعلام بذر به 18 نفر رسیده اند و قصد دارند تا پایان سال به 24 نفر برسند. با یک تیم موسس متنوع که شامل CTO Caitlin Colgrove و معمار ارشد Glen Takahashi است ، این شرکت می خواهد شرکتی بسازد که نشان دهنده تنوع آن گروه باشد.

“ایجاد یک تیم متنوع چیزی است که ما از روز اول به آن انرژی و عمدی زیادی اختصاص داده ایم. و برای ما به این معنی است که اطمینان حاصل کنیم که هر قسمت از فرآیند جذب ما تا آنجا که ممکن است از منبع تا مصاحبه تا مرحله پیشنهاد عادلانه باشد. و مجموعه ای از کارهایی که ما انجام داده ایم شامل استخدام توزیع شده و ارتباط با جوامع مختلف و تلاش برای ایجاد فرصت های جدید است. “

این شرکت همچنین اعلام کرد که با dbt Labs ، که در فضای تبدیل داده ها قرار دارد ، همکاری می کند و داده ها را در انبارهای داده مانند Snowflake ذخیره می کند و برای تجزیه و تحلیل در ابزاری مانند Hex آماده می کند. این دو شرکت چندین ادغام مشترک را برای سهولت کار در هر یک از دو برنامه بدون نیاز به پرش بین آنها انجام خواهند داد.