Hera یک برنامه تقویم جدید برای افرادی است که جلسات مجازی زیادی دارند – TechCrunch

با Hera آشنا شوید ، یک برنامه تقویم جدید که می خواهد تقویم را به رابط اصلی کار تبدیل کند. Hera به شما کمک می‌کند جلسات را با پردازش زبان طبیعی راحت‌تر برنامه‌ریزی کنید و به شما امکان می‌دهد دسترسی‌ها را در ایمیل یا هر برنامه پیام‌رسانی به اشتراک بگذارید. این استارتاپ همچنین قصد دارد با سایر ابزارهای کاری شما یکپارچه سازی کند تا بتوانید اطلاعات مهم را قبل از جلسه نشان دهید و اطلاعات را پس از جلسه استخراج کنید.

تا کنون ، هرا 465،000 دلار (400،000 یورو) دور پیش از بذر به رهبری Eurazeo (تحت نام تجاری Idinvest در آن زمان) و چندین فرشته تجاری جمع آوری کرده است. سپس به دسته S21 Y Combinator ملحق شد و 1.7 میلیون دلار سرمایه به رهبری Eurazeo به دست آورد.

فرشتگان تجاری که در این شرکت سرمایه گذاری کرده اند عبارتند از الکسیس بونیلو ، تیبو الزیر ، کیل پریش ، کالوین فرنچ اوون ، جان گابیکس و کارتیک پووادا. سرمایه گذاری نوین کپیتال و کیما ونچرز نیز انجام شده است.

Hera ابتدا به عنوان یک برنامه تقویم با تمرکز بر یادداشت برداری در طول جلسات شروع به کار کرد. از زمان حضور در Y Combinator ، محصول کاملاً تکامل یافته است. در حال حاضر بر مدیریت کل چرخه زندگی یک رویداد برای افراد مشغول که بسیاری از جلسات (مجازی) را مدیریت می کنند متمرکز شده است.

ابتدا ، Hera می تواند به شما در برنامه ریزی جلسه و آماده شدن برای جلسه کمک کند. تنها با چند کلیک ، می توانید چندین اسلات را انتخاب کنید. سپس Hera یک متن دوستانه تولید می کند که می توانید آن را در یک رشته ایمیل، در مکالمه WhatsApp یا هر جایی که در مورد جلسه بعدی خود صحبت می کنید، کپی و جایگذاری کنید.

مطالب جدید  Qoving 4 میلیون دلار برای سرویس استقرار ابری خود - TechCrunch جمع آوری می کند

این یک رابط بسیار دوستانه برای فرد دریافت کننده پیام در مقایسه با ابزارهای برنامه ریزی جلسه سنتی است. شما مجبور نیستید پیوند ایجاد کنید و شخص طرف دیگر نیازی به کلیک روی پیوندی ندارد تا بداند زمان این ملاقات چه زمانی ممکن است انجام شود.

اعتبار تصویر: هرا

ثانیاً ، هرا قرار است در مورد جلسات آینده شما مطالبی را بیان کند. به احتمال زیاد شما قبلاً اطلاعات زیادی درباره افرادی که با آنها ملاقات می کنید دارید. شما ایمیل ارسال و دریافت می کنید، ممکن است از CRM استفاده کنید و ممکن است چندین بار در سال ملاقات داشته باشید.

برونو وگرویل ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ، به من گفت: “ما قرار نیست به یک پلت فرم مدیریت پروژه تبدیل شویم ، ما با ابزارهایی که قبلاً استفاده می کنید ادغام می شویم.”

هرا به شما اجازه می دهد قبل از جلسه نکاتی را یادداشت کنید تا چیزی را فراموش نکنید. در طول جلسه ، می توانید یادداشت های بیشتری اضافه کنید و سپس این داده ها را به برنامه یادداشت برداری مورد علاقه خود مانند Notion صادر کنید.

اعتبار تصویر: هرا

در حال حاضر، Hera برای کاربرانی که می‌خواهند Google Calendar را به سطح بالاتری ببرند، بهترین کار را انجام می‌دهد. در مرحله بعد، این شرکت می‌خواهد برخی از اجزای چندنفره را اضافه کند. به عنوان مثال، اگر هر دو نفر در حال حاضر از Hera استفاده می کنند، می توانید زمان بندی بهتری را تصور کنید. همچنین می توانید تصور کنید که سایر کاربران Hera را مستقیماً در تقویم خود ذکر کنید تا در مورد جلسه بازخورد بگیرید.

مطالب جدید  Flite Material Sciences از لیزرها استفاده می کند ، نه پوشش های شیمیایی ، برای جلوگیری از یخ و زنگ زدگی سطوح - TechCrunch

Hera در چند ماه گذشته در نسخه بتا خصوصی بوده است. چشم انداز استارتاپ کاملاً روشن است. برخی از ابزارهای بهره وری ، مانند Superhuman ، افراد را در زمینه مرتب سازی موضوعات و عملکرد بر روی ایمیل های دریافتی کارآمدتر کرده است. اگر جلسات را به عنوان یک رشته در نظر بگیرید، هرا می تواند به ابرانسان تقویم ها تبدیل شود.

اعتبار تصویر: هرا

خبر 30pp