Google TV نمایه های کاربر ، لیست های تماشا و بهبود “حالت محیط” – TechCrunch را اضافه می کند

Google TV چندین نمایه کاربر اضافه می کند تا به همه اعضای خانواده اجازه دهد با حساب Google خود به فضای شخصی خود دسترسی پیدا کنند. گوگل می گوید با نمایه های شخصی ، کاربران توصیه های تلویزیونی و فیلم هایی را که مناسب آنهاست ، به راحتی به لیست تماشای شخصی خود و از دستیار Google خود کمک می گیرند.

غول جستجو در یک پست وبلاگ بیان کرد که هنگام تماشای تلویزیون ، مشخصات آنها علایق و ترجیحات آنها را در نظر می گیرد تا به آنها در کشف محتوای بیشتری که احتمالاً از آن لذت می برند کمک کند. والدین همچنین می توانند پروفایل بچه ها را تنظیم کنند تا فرزندانشان تحت نظارت آنها به فیلم ها و نمایش ها دسترسی داشته باشند. هر حساب Google دارای لیست نظارتی خود است تا محتوایی که می خواهید بعداً مشاهده کنید در نمایه شما نشان داده شود و از لیست کاربران دیگر جدا بماند.

گوگل همچنین خاطرنشان می کند که می توانید “با گفتن” چه چیزی را باید تماشا کنم؟ “توصیه هایی بخواهید. یا با گفتن “روزم را به من نشان بده” برای ساده سازی روز خود کمک بگیرید. نمایه شما به «دستیار Google» حساب شما پیوند داده شده است ، بنابراین پاسخ های شخصی مورد نظر خود را دریافت خواهید کرد. “

این شرکت می گوید تنظیم یک نمایه جدید آسان است زیرا برنامه های بارگیری شده و جزئیات ورود برنامه در پروفایل ها استفاده می شود ، بنابراین نیازی نیست که هر بار که یک نمایه جدید ایجاد می کنید ، از ابتدا شروع کنید.

گوگل همچنین اظهار داشت که با افزودن اطلاعات شخصی و کارت های توصیه شده ، ویژگی محافظ صفحه مانند “حالت محیط” را مفیدتر می کند. برای مثال ، تلویزیون شما اکنون اطلاعاتی را بر اساس مشخصات شما در مورد مواردی مانند آب و هوا ، اخبار ، ورزش و سایر موارد به روز می کند. کاربران قادر خواهند بود میانبرهای روی صفحه را مرور کرده و کارهایی مانند مشاهده سریع عکس ها یا شروع پخش موسیقی را انجام دهند. اگر کاربران برای مدت زمان طولانی تری رفته باشند ، تلویزیون آنها به طور کامل به عکس های حالت محیط یا آثار هنری تنظیم شده تغییر می کند.

Google TV همچنین گزینه های تلویزیونی زنده خود را با ادغام سرویس پخش Philo در ویژگی های تلویزیون زنده خود ، علاوه بر YouTube TV و SLING TV ، گسترش داد. کاربرانی که Philo را به عنوان ارائه دهنده تلویزیون زنده خود اضافه می کنند ، برنامه های خود را در برگه Live TV و توصیه های آنها را مشاهده می کنند.

پشتیبانی از نمایه ها و ویژگی های جدید حالت محیط به زودی در Chromecast با Google TV و Google TV از Sony و TCL شروع می شود. نمایه ها به صورت جهانی در دسترس خواهند بود ، در حالی که کارت های حالت Ambient فقط برای ایالات متحده در دسترس خواهند بود.