Global Founders Capital سرمایه گذاری 9.3 میلیون دلاری را در Awning ، کارگزاری املاک و مستغلات برای سرمایه گذاران هدایت می کند – TechCrunch

کسب درآمد منفعلانه به عنوان یک سرمایه گذار در خانه های اجاره ای تک خانواده ای برای بسیاری از افراد یک رویا است ، اما همچنین چیزی است که می تواند باعث ترساندن آن شود.

سایبان این یک استارتاپ است که هدف آن این است که این فرآیند را از طریق پلتفرمی که باعث می شود افراد بتوانند در خانه های اجاره ای تک خانواده نه تنها در شهرها یا ایالت هایی که در آنها زندگی می کنند ، بلکه در بازارهای دیگر از راه دور نیز سرمایه گذاری کنند ، کمتر ارعاب کند. و امروز ، کارگزاری املاک مستقر در سانفرانسیسکو با 9.3 میلیون دلار در دور تامین مالی اولیه توسط Global Founders Capital از مخفی کاری خارج می شود.

MassMutual Ventures و چندین سرمایه گذار فرشته استراتژیک ، از جمله Guy Gal و Ed Wu ، بنیانگذاران Side ، اورن هافمن ، بنیانگذار SafeGraph ، پیتر فیشمن ، معاون سابق تجزیه و تحلیل Opendoor ، جاستین اوردورف ، شریک Lightspeed Ventures و موسس Scale Lucy Guo نیز در تأمین مالی شرکت کردند.

مدیرعامل شری گانشرم با هم گروه شدند Danaus Chang در سال 2019 شروع می شود سایه بان بعد از مدتها کار به عنوان یکی از اعضای تیم مingسس در FlightCar و سرپرست محصول و مهندسی در Eaze. گانشرم قبل از اینکه کارآفرین شود ، دبیرستان را در تگزاس پس از اخذ پذیرش اولیه در MIT (جایی که بعداً FlightCar را تاسیس کرد) ترک کرد.

این پلتفرم در اوایل سال جاری با دسترسی بسته راه اندازی شد و امروز برای سرمایه گذاران در ایالات متحده و کانادا باز است. در حال حاضر ، خریداران را با لیست های سه ایالت – کالیفرنیا ، تگزاس و فلوریدا وصل می کند. بخشی از برنامه های سرمایه جدید افزودن بازارهای جدید به سبد سهام خود در ماه های آینده است.

سایبان با استفاده از یادگیری ماشین و تجزیه و تحلیل داده ها تلاش می کند “بهترین ملک اجاره ای در سراسر کشور برای سرمایه گذاران را با برآورد بازده مالی آنها به نمایش بگذارد.” آمشتریان wning با مشاوران برای تعیین استراتژی سرمایه گذاری خود جفت می شوند و نمایندگان محلی Awning به طور “کیفی” هر ملک را بررسی می کنند. این مشاوران همچنین می توانند به سرمایه گذاران کمک کنند تا منابع مالی خود را تأمین کنند و خریداران را با مدیران املاک “بررسی شده” مرتبط کنند تا بر املاک آنها نظارت کنند و اجاره و نگهداری روزانه را مدیریت کنند.

این یک مدل مشابه ، اما متفاوت از یک استارتاپ دیگر است که اخیراً به آن پرداخته ایم – Mynd ، شرکتی که قصد دارد خرید و مدیریت املاک اجاره ای برای یک خانواده را برای مردم آسان کند ، که هفته گذشته اعلام کرد 57.3 میلیون دلار بودجه جمع آوری کرد از QED Investors بر خلاف Mynd ، Awning املاک را برای سرمایه گذاران مدیریت نخواهد کرد. همچنین از نظر تمرکز بر کمک به سرمایه گذاران جداگانه متفاوت است ، در حالی که Mynd به موسسات نیز خدمات می دهد.

“مشاوران” اونینگ (همچنین دارای مجوزهای املاک و مستغلات) املاکی را که بر اساس بودجه و اهدافشان برای سرمایه گذار مناسب است ، انتخاب می کنند و با استفاده از مدل یادگیری ماشینی اختصاصی استارتاپ ، می توانند اجاره ، هزینه ها ، قدردانی و ROI بالقوه را تخمین بزنند. در هر فهرست موجود در بازار

این پلتفرم این کار را با بلعیدن تمام لیست های MLSes مختلف در بازارهای مختلف انجام می دهد و پس از آگاهی مشاور از اهداف مالی سرمایه گذاران بالقوه ، به طور خودکار هر یک را برای بازده و خطرات تجزیه و تحلیل می کند.

وقتی سرمایه گذار آماده حرکت بیشتر شود ، می تواند از بستر ما برای ارتباط با مشاور و ارائه پیشنهادات استفاده کند. ” گانشرم گفت.

اعتبار تصویر: سایبان

از نظر تاریخی ، گفت گانشرم ، روند سرمایه گذاری در اجاره خانه های تک خانواده “دست و پاگیر” بوده است.

وی افزود: “به نظر می رسد در قرن گذشته گیر کرده است.”

این شرکت ادعا می کند که اجزای “قوی” انسانی و فناوری Awning آن را سریعتر و آسان تر می کند.

تا کنون ، این پلت فرم به تسهیل فروش 5 میلیون دلار املاک کمک کرده است. با گرفتن کمیسیون از فروشنده ، مانند سایر کارگزاری های املاک ، درآمد کسب می کند و هیچ هزینه اضافی دریافت نمی کند. این کمیسیون معمولاً 6 into در فهرست موجود است ، پس از بسته شدن پرداخت می شود – با 3 going به نمایندگان مربوطه برای خریدار و فروشنده.

در اواخر امسال ، Awning قصد دارد در فلوریدا و آلاباما و سپس بازارهای دیگر در سال آینده راه اندازی شود. گسترش می تواند چالش برانگیز باشد زیرا شرکت باید در هر ایالت موردنظر خود یک کارگزاری دارای مجوز ایجاد کند.

Global Founders Capital’s دان استالتر استالتر از طریق ایمیل می نویسد که شرکت او “سالها” موسسین Awning را می شناسد و هنگامی که آنها برای راه اندازی شرکت به شرکت او مراجعه کردند ، “می دانست که ما باید اولین دور تامین مالی آنها را رهبری کنیم.”

کندریک خو از Global Founders Capital گفت که در پنج سال گذشته در استارت آپ های سرمایه گذاری در املاک دیگر سرمایه گذاری کرده است و معتقد است که Awning با تمرکز بر خریداران جداگانه و نه موسسات ، از سایر پیشنهادات متمایز است. او همچنین از رویکرد شرکت “آشنایی خریداران با سرمایه گذاری های بالقوه خود به عنوان خانه های فیزیکی واقعی به جای خطوط در صفحه گسترده” خوشش می آید.

خو نوشت: “آنها با تخصص محصول و مهندسی خود ، به سرعت بستری را ایجاد کرده اند که در آن مراقبت ، آموزش و دقت داده ها نسبت به گزینه های دیگر برتر است.”

او همچنین مجذوب این واقعیت شد که اوینگ ایده همکاری با عوامل املاک را رد نمی کند.

خو افزود: “بسیاری از کارآفرینان در زمینه فناوری املاک و مستغلات معتقدند که نمایندگی های انسانی اضافی هستند ، اما متوجه نیستند که وقتی خریداری در شهر نیویورک می خواهد اولین ملک سرمایه گذاری خود را بخرد و به خانه هایی صدها مایل دورتر نگاه می کند.” ، “او می خواهد یک نماینده انسانی در آنجا به سوالات پاسخ دهد و راهنمای متخصص در این فرایند باشد.”