Form Ventures 30 میلیون پوند صندوق II را هدف قرار می دهد که به منظور راه اندازی و راه اندازی مناطق تحت کنترل مانند HealthTech – TechCrunch است

تعداد زیادی از تک شاخ های فناوری انگلستان در بازارهای پیچیده ای بوده اند که سیاست و مقررات واقعاً اهمیت دارد. اما بازارهای تنظیم شده (fintech ، healthtech و غیره) ، یا بازارهایی که هنوز مقررات در حال ظهور است (به عنوان مثال گوشت آزمایشگاهی) ، سخت هستند. موسسان باید از سیاست گذاران ، نهادهای نظارتی و حتی سیاستمداران استفاده کنند.

جالب است که امروز یک VC جدید به طور خاص برای بنیانگذاران فعال در بازارهای تنظیم شده راه اندازی می شود.

Form Ventures امروز بسته نهایی 30 میلیون پوند Fund II در اندازه صندوق هدف خود را برای انجام این کار اعلام می کند.

فرم روی استارتاپ ها در مرحله پیش از بذر و مرحله سرمایه گذاری در بخش هایی که “مستقیماً توسط سیاست و مقررات شکل می گیرد” سرمایه گذاری می کند.

این بانک از حمایت بانک تجاری بریتانیا به عنوان سرمایه گذار اصلی بعنوان بخشی از برنامه صندوق های سرمایه گذاری سازمانی خود برخوردار است.

Form Ventures Fund II به عنوان سی و ششمین صندوق در مجموعه سرمایه صندوق سرمایه گذاری شناخته می شود و کل سرمایه گذاری برنامه را به 1.66 میلیارد پوند می رساند. صندوق 1 در زمینه هایی مانند مراقبت از کودکان ، سلامت روان ، جبران کربن و کشاورزی سلولی سرمایه گذاری کرد.

پاتریک نیوتن ، شریک ، فرم Ventures گفت: “فناوری در حال حاضر همه گوشه از زندگی ما را مختل کرده است ، از سلامت روان ما تا مراقبت از کودکان ما تا آینده سیاره ما. بیش از هر زمان دیگر ، سیاست گذاران می خواهند نظر خود را در مورد نحوه وقوع اختلال بیان کنند – روزهایی سپری شده است که استارتاپ ها فقط می توانند “سریع حرکت کنند و همه چیز را بشکنند”. بنیانگذاران هوشمند متوجه می شوند که اگر سیاست گذاران را جدی بگیرند ، می توانند سریعتر ، نه کندتر ، پیشرفت کنند و یک مزیت رقابتی واقعی به دست آورند. “

بنابراین اگر حمایت از بنیانگذاران در بازارهای تنظیم شده بسیار مهم است ، چرا هنوز حل نشده است؟

نیوتن به من گفت که صدابردارها همیشه نمی توانند این حمایت را از VC های اروپایی دریافت کنند زیرا آنها “در نحوه حمایت از بنیانگذاران عمومیت دارند – بنابراین در حالی که آنها در جنبه های بازارهای تحت نظارت سرمایه گذاری می کنند ، بینش سیاست/ نظارتی و شبکه بسیار خارج از محدوده اصلی خود است. از صلاحیت. » او خاطرنشان می کند که در ایالات متحده ، “این مشکل حل شده است.” VC های این منطقه شامل Tusk Ventures ، Trust Ventures ، سرمایه گذاری در Uber ، Bird ، Lemonade ، Ro و غیره است.

فرم بین 200 هزار پوند و 1 میلیون پوند در استارتاپ های پیش از بذر و مرحله سرمایه گذاری سرمایه گذاری می کند ، معمولاً به عنوان یک سرمایه گذار مشترک و نه در دورهای اصلی ، همانطور که در مورد روش Fund Fund خود استفاده می کرد ، قبلاً در 9 استارتاپ در کنار شرکت های Index Ventures و صندوق بنیانگذاران