FloBiz 31 میلیون دلار برای مقیاس نئوبانک خود برای مشاغل کوچک در هند – TechCrunch جمع آوری می کند

FloBiz ، یک استارتاپ هندی که در حال ایجاد یک بانک جدید برای مشاغل کوچک و متوسط ​​در بازار آسیای جنوبی است ، روز دوشنبه گفت که 31 میلیون دلار در دور جدید تامین مالی جمع آوری کرده است تا بتواند محصولات خود را گسترش دهد.

Sequoia Capital India و Think Investments رهبری دور تامین مالی سری B این استارتاپ 18 ماهه را بر عهده داشتند. سرمایه گذاران فعلی Elevation Capital و Beenext نیز در این دور شرکت کردند که باعث افزایش سرمایه FloBiz به بیش از 41 میلیون دلار می شود.

پیشنهاد استارتاپ- موسوم به myBillBook- به مشاغل کوچک و متوسط ​​کمک می کند تا صورتحساب خود را دیجیتالی کنند ، حسابداری مشاغل را ساده کرده و گردش کار شرکت های خود را خودکار کنند.

هند ، دومین بازار بزرگ اینترنتی جهان ، میزبان میلیون ها مشاغل کوچک و متوسط ​​است. بسیاری از استارتاپ ها در سال های اخیر بانک های نوینی را در کشور راه اندازی کرده اند تا بر خدمات هزاره ها یا مشاغل تمرکز کنند.

“بانک های نوپای متمرکز بر بنگاه های کوچک و متوسط ​​از طریق توانایی آنها در ارائه راه حل هایی مانند صورتحساب خودکار ، جمع آوری/پرداخت ها ، حسابداری ، موجودی و مدیریت فروش ، مالیات و در برخی موارد سود سپرده های جاری (ایجاد بانک ها نمی توانند پرداخت کنند) علاقه). این ممکن است به افزایش و پیش بینی چشم انداز درآمد آنها کمک کند. “تحلیلگران Jefferies هفته گذشته در گزارشی به مشتریان نوشتند.

این استارتاپ گفت که myBillBook ، که از زبانهای هندی ، گجراتی و تامیل و همچنین انگلیسی پشتیبانی می کند ، در حداقل شش ماه آینده از “حداقل” پنج زبان منطقه ای دیگر پشتیبانی می کند و افزود که این برنامه بیش از 5 میلیون بار بارگیری شده است.

این استارتاپ می گوید: “این محصول همچنین از فناوری های بیشتری مانند هوش مصنوعی و پردازش تصویر استفاده می کند تا روند استقرار برای صاحبان SMB کم فن آوری در شهرهای درجه 2 و 3 هند اولین گام شگفت انگیز برای حسابداری دیجیتال باشد.”

تعدادی از کارآفرینان برجسته-از جمله ویجی شکر شارما از پایتم ، کونال شاه از CRED ، Jiten Gupta از مشتری ، Amrish Rau of Pine Labs ، Krishnan Menon از BukuKas و Nitin Gupta از Uni Cards-نیز از FloBiz در تامین مالی جدید حمایت کرده اند. گرد

“مشاغل کوچک قهرمانان واقعی اقتصاد ما هستند. Tejeshwi Sharma ، مدیر عامل Sequoia Capital India ، در بیانیه ای گفت: به منظور تقویت اقتصاد SMB با فناوری ، نیاز به درک عمیق ، غریزه و همدلی برای این مخاطب است.

“ما واقعاً تحت تأثیر کاربر محور ، تمرکز بر محصول و رویکرد آزمایشی بنیانگذاران FloBiz هستیم. تقریباً یک بازار مناسب برای بنیان گذاران وجود دارد. این تیم مشتاق همکاری با FloBiz در ماموریت خود برای ایجاد یک بانک نوین برای SMB های در حال رشد هند است. “

رحول راج ، بنیانگذار و مدیر اجرایی FloBiz ، گفت که این استارتاپ سرمایه جدیدی را برای تسریع پروژه هایی که تا کنون در دست اجرا هستند ، ایجاد می کند-ایجاد ماژول ها و ویژگی های شخصی سازی در myBillBook ، تنوع بخشیدن به محصولات اصلی و آماده شدن برای راه اندازی خارج از خدمات مالی ما انبوهی از تحولات را در دست اجرا داریم تا شرکای SMB خود را در 12 ماه آینده بیشتر خوشحال کنیم. “