FAA در مورد ناهنجاری پرواز فضایی ریچارد برانسون در Virgin Galactic – TechCrunch ، کاوش می کند

اداره هوانوردی فدرال در حال بررسی ناهنجاری در پرواز Virgin Galactic است که ریچارد برانسون را به فضا منتقل کرد. در مقاله ای که نه تنها آن پرواز خاص ، بلکه مسائل مختلف ایمنی شرکت در طول این سالها مورد بحث قرار گرفته است ، نیویورکر توضیح داد که فضاپیمای ویرجین در هنگام فرود از مسیر خارج شد و “هشدار ورود سرخ مخروطی” را ایجاد کرد. این فضاپیما برای فرود از روش مخروط سر خوردن استفاده می کند که از آب دور آبریز تخلیه می کند. ظاهراً خلبانان این مأموریت آنطور که باید تند پرواز نمی کردند و باعث شد تا سیستم زنگ خطر را به صدا درآورد.

سخنگوی FAA این موضوع را تایید کرد رویترز این خودرو “هنگام بازگشت به Spaceport America از ترخیص ترافیک هوایی خود خارج شد” و در حال بررسی این حادثه است. این آژانس ماموریت هایی را به فضا می دهد که می تواند در آن پرواز کند تا از برخورد با هواپیماهای تجاری جلوگیری کرده و تلفات غیرنظامیان را در صورت تصادف به حداقل برساند. ماموریت Virgin’s Unity 22 به مدت یک دقیقه و چهل و یک ثانیه از حریم هوایی تعیین شده خارج شد تا خلبانان بتوانند مسیر خود را اصلاح کنند.

نیکلاس اشمیدل ، نویسنده نیویورکر او گفت که چند سال پیش در جلسه ای شرکت کرد ، همان خلبانان در پرواز یونیتی 22 گفتند هشدار چراغ قرمز ورود به مخروط باید “شما را بترساند”. ظاهراً این بدان معناست که دیگر دیر شده است و ایمن ترین روش اقدام سقط جنین است. در بیانیه ای که پس از انتشار مقاله منتشر شد ، هر چند ، ویرجین گالاکتیک گفت که “خصوصیات و نتیجه گیری های گمراه کننده” را در قطعه مورد بحث قرار می دهد و افرادی که در پرواز هستند به دلیل انحراف پرواز هیچ خطری ندارند. این شرکت گفت:

وقتی خودرو با وزش باد در ارتفاع زیاد مواجه شد و مسیر را تغییر داد ، خلبانان و سیستم ها مسیر را زیر نظر گرفتند تا مطمئن شوند که در پارامترهای ماموریت باقی می ماند. خلبانان ما دقیقاً همانطور که آموزش دیده اند و مطابق با روشهای تعیین شده ما ، به شرایط متغیر پرواز واکنش نشان دادند. اگرچه مسیر نهایی پروازها از برنامه اولیه ما منحرف شد ، اما این یک مسیر پرواز کنترل شده و عمدی بود که به یونیتی 22 اجازه داد با موفقیت به فضا برسد و با خیال راحت در بندرگاه فضایی ما در نیومکزیکو فرود آید. هیچ گاه مسافران و خدمه به دلیل این تغییر مسیر در معرض خطر قرار نگرفتند. “

همچنین گفته شده که این فضاپیما خارج از محدوده جانبی حریم هوایی محافظت شده ماموریت پرواز نکرده است ، هرچند که از ارتفاع فضای هوایی که ارائه کرده بود ، پایین آمده است. این شرکت افزود که “در همکاری با FAA برای رسیدگی به حریم هوایی پروازهای آینده کار می کند.”

یادداشت ویراستار: این پست در ابتدا در Engadget ظاهر شد.

iv>