F5 راه اندازی امنیت ابر Threat Stack را با قیمت 68 میلیون دلار به دست می آورد – TechCrunch

شرکت شبکه برنامه های کاربردی F5 اعلام کرده است که Threat Stack ، یک استارتاپ امنیتی و سازگاری ابری مستقر در بوستون را به قیمت 68 میلیون دلار خریداری کرده است.

این معامله که ماه ها پس از خرید F5 استارت آپ مدیریت ابر چند منظوره Volterra به مبلغ 500 میلیون دلار صورت می گیرد ، نشان می دهد که این شرکت 25 ساله به دنبال تقویت مجموعه امنیتی خود در زمینه ابر است زیرا برنامه های کاربردی به تمرکز فزاینده ای برای مجرمان سایبری تبدیل شده است. F5 می گوید مشاغل سالانه بیش از 100 میلیارد دلار به دلیل حملاتی که تجربیات دیجیتالی را هدف قرار می دهند ، ضرر می کنند و این تجربیات به طور فزاینده ای با برنامه هایی که در محیط های مختلف توزیع شده اند و از طریق API به هم متصل می شوند ، تأمین می شود.

Threat Stack ، که در نوامبر 2012 تاسیس شد و از آن زمان تاکنون بیش از 70 میلیون دلار در شش دور سرمایه از جمله دور 45 میلیون دلاری سری C به رهبری F-Prime Capital Partners و Eight Roads Ventures جمع آوری کرده است ، در زمینه امنیت ابر برای برنامه ها تخصص دارد و مشتریان را در اختیار مشتریان قرار می دهد. تشخیص تهدید در زمان واقعی برای زیرساخت های ابری و حجم کار. بر خلاف بسیاری از ابزارهای امنیتی ابری که پس از نفوذ به کار می افتند ، Threat Stack رویکرد فعال تری را اتخاذ می کند ، سازمان ها را از همه آسیب پذیری های شناخته شده آگاه می کند و گزارشی از حفره هایی که باید متصل شوند ارائه می دهد.

پلتفرم تشخیص نفوذ این استارتاپ ، پلت فرم امنیتی Thack Stack Cloud ، در محیط های ابری ، ابر ترکیبی ، چند ابر و محفظه کار می کند و شاید بیشتر به دلیل یکپارچگی Slack شناخته شود که به تیم های DevOps در زمان واقعی نگرانی های امنیتی را هشدار می دهد. طبق گفته وب سایت خود ، Threat Stack تعدادی مشتری بزرگ دارد ، از جمله Glassdoor ، Ping Identity و Proofpoint.

F5 می گوید که ادغام برنامه های کاربردی و راه حل های حفاظتی API با قابلیت ها و تخصص امنیتی Threat Stack باعث افزایش دید در زیرساخت های برنامه و حجم کار می شود و استفاده از امنیت پایدار در هر ابری را برای مشتریان آسان می کند.

هایان سانگ ، EVP of Security در F5 گفت: “برنامه ها ستون فقرات مشاغل مدرن امروزی هستند و حفاظت از آنها برای مشتریان ما مأموریت مهمی است.” “Threat Stack فناوری و استعدادی را به ارمغان می آورد که قابلیت های امنیتی F5 را تقویت می کند و چشم انداز برنامه های سازگار ما را با قابلیت مشاهده ابری وسیع تر و بینش های امنیتی قابل اجرا برای مشتریان افزایش می دهد.”

این خرید ، که انتظار می رود در سه ماهه اول مالی 2022 F5 بسته شود ، تحت شرایط بسته شدن است.