Embrace در جریان رونمایی از نرم افزار جدید اطلاعات داده تلفن همراه – TechCrunch ، دور جدیدی از بودجه را جذب می کند

بسیاری از شرکت ها داده های همه کاربران خود را جمع آوری می کنند ، اما آنها نمی دانند که داده های خوب یا بد چیست تا زمانی که جمع آوری و تجزیه و تحلیل شوند. در حال حاضر در این جهان که به طور فزاینده ای برای موبایل استفاده می شود ، ما از تلفن های خود برای همه چیز استفاده می کنیم ، از برنامه ها گرفته تا سفارش غذا تا ارتباط با اتومبیل هایمان.

اگرچه همین شرکتها دیجیتالی شدن خود را برای ملاقات با کارکنان و مشتریان در محل خود تسریع کرده اند – تا 92 درصد از کل ترافیک دیجیتال در سراسر جهان از طریق دستگاه های تلفن همراه انجام می شود – اما این داده ها و چگونگی تبدیل آنها به ذخیره و درآمد قابل مشاهده نیستند.

این همان جایی است که Embrace وارد می شود. شرکت مشاهدات و داده های مبتنی بر Culver City که در سال 2016 تأسیس شد ، محصول Data Intelligence خود را پس از جمع آوری 45 میلیون دلار از بودجه سری B به رهبری New Enterprise Associates ، راه اندازی کرد. سرمایه گذاران موجود Greycroft ، AV8 و Eniac و گروهی از بنیانگذاران PagerDuty ، SendBird ، LogDNA ، Scopely و Testflight به NEA در سری B ملحق می شوند. طبق داده های Crunchbase ، تزریق سرمایه به شرکت 57 میلیون دلار می دهد.

صفحه Timeline کاربر را در آغوش بگیرید

صفحه Timeline کاربر را در آغوش بگیرید. اعتبار تصویر: پذیرفتن

محصول جدید Data Intelligence به سازمانها این امکان را می دهد تا همه داده های تلفن همراه خود را توسط تیم های اطلاعات تجاری و علوم داده در دسترس و قابل استفاده قرار دهند تا سایر بخشها مانند مهندسی ، محصول و بازاریابی بتوانند از این داده ها برای تصمیم گیری بهتر در زمینه هایی مانند محصولات جدید استفاده کنند. و کمپین های بازاریابی

مطالب جدید  Orbit Fab سری A 28.5 میلیون دلاری را برای قابلیت های سوخت گیری در مدار بسته می کند.

به محصولات قبلی مشاهده و وضوح می پیوندد که می تواند برای کشف فعال ، اولویت بندی و حل رگرسیون استفاده شود.

اریک فوتوران ، مدیرعامل ، می گوید: “این می تواند در صنایع و برنامه های تلفن همراه مانند بازی ها و رسانه های اجتماعی استفاده شود ، اما همچنین برای نسل بعدی صنایع دیجیتال ، زیرا دستگاه های تلفن همراه و اینترنت اشیا بیشتر به عنوان سیستم های فروش مورد استفاده قرار می گیرند.” از Embrace ، به TechCrunch گفت. “داده های تلفن همراه را می توان از کاربر خود جدا کرد و بسیار حجیم است ، و محصول ما به افراد مانند مهندسین اجازه می دهد تا یک سال جستجو کنند و ببینند چه اتفاقی افتاده است.”

Embrace دارای مدل قیمت گذاری SaaS با سطوح رایگان و حرفه ای/سازمانی است. در حال حاضر با بیش از 100 سازمان از جمله Hyatt ، GOAT ، Apprentice ، Glo ، TextNow ، Dave و ChowNow همکاری می کند. نه تنها تعداد مشتریان خود را افزایش داده است ، بلکه تعداد کارکنان خود را نیز به 45 نفر افزایش داده است ، که از آخرین دور بودجه خود در سال 2019 تقریباً 400 درصد است. Futoran قصد دارد این خط را ادامه دهد ، با توجه به این که در آینده بعدی بیش از 100 نفر خواهد بود. 12 ماه در نتیجه بودجه جدید.

برای ادامه روند رشد ، که درآمد مکرر سالانه آن سه برابر سال گذشته افزایش یافته است ، او همچنین قصد دارد از بودجه جدید برای جمع آوری تیم رهبری شرکت استفاده کند ، تا برای شرکت های تجاری در بازار حرکت کند و ادامه دهد توسعه محصول.

مطالب جدید  سگ های جنگی - TechCrunch

به گفته Futoran ، Embrace با هدف عمودی سازی داده ها برای دستگاه های تلفن همراه است ، که خطر زیادی برای آنها وجود دارد ، زیرا 75 all از تمام رسانه های مصرف شده توسط Gen Z روی یک دستگاه تلفن همراه است.

وی افزود: “وقتی به تجربیات مربوط به گوشی فکر می کنید ، انتظارات ما هرگز بیشتر نبوده است.” “ما خطوط هوش مصنوعی ، تلفن همراه و قابلیت مشاهده را برای درک داده ها پیش می بریم. این فرآیند باید در زمان واقعی و خودکار باشد تا بتوانید بفهمید که چیست و به سرعت آن را برطرف کنید ، که انجام آن در تلفن همراه سخت است. این برای ما یک تکامل طبیعی است و ما قصد داریم داده هایی را برای کسانی که از AI و ML برای تصمیم گیری استفاده می کنند ، ارائه دهیم. “