Dukaan 11 میلیون دلار برای کمک به تجار در هند برای راه اندازی فروشگاه های آنلاین – TechCrunch جمع آوری می کند

Dukaan ، یک استارتاپ یک ساله مستقر در بنگلور که تجار را قادر می سازد تا فروشگاه های آنلاین راه اندازی کرده و محصولات خود را به صورت دیجیتالی بفروشند ، روز دوشنبه گفت که در یک دور جدید تامین مالی 11 میلیون دلار جمع آوری کرده است ، زیرا به نظر می رسد پیشنهادات خود را گسترش دهد و ردپاها را در این کشور عمیق تر کند. بازار جنوب آسیا

دور جدید تامین مالی ، پیش سری A ، توسط دفتر مرکزی 640 Oxford Ventures در نیویورک هدایت شد. Venture Catalyst ، HOF Capital ، Old Well Ventures ، LetsVenture ، 9Unicorns و سرمایه گذاران موجود از جمله Lightspeed Partners و Leopard Ventures نیز در دور جدید شرکت کردند.

Ritesh Agarwal از Oyo و Carl Pei از Noting نیز در دور جدید سرمایه گذاری کردند ، این استارتاپ که تا به امروز بیش از 17 میلیون دلار سرمایه جمع آوری کرده است.

Dukaan ابزارهای بدون کد را برای ایجاد حضور دیجیتالی در اختیار افراد قرار می دهد. هنگامی که آنها فروشگاه را راه اندازی کردند ، می توانند موجودی موجود را به صورت دستی اضافه کرده و فروش آنها را به مشتریان خود آغاز کنند.

این روند ساده و سریع است. “ابتدا آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را تأیید می کنید و سپس نام کسب و کار یا فروشگاه خود را می نویسید. و بس سوئیت شاه ، بنیانگذار و مدیر اجرایی Dukaan ، در مصاحبه ای با TechCrunch گفت: فروشگاه دیجیتالی شما ایجاد شده است.

برای تجار که در فضای خواربار فعالیت می کنند ، Dukaan همچنین به آنها اجازه می دهد تا از موجودی خود عکس بگیرند و آنها را به صورت خودکار در فروشگاه دیجیتال ثبت می کنند. این استارت آپ همچنین به تجار کمک می کند تا پرداخت های دیجیتالی را بپذیرند.

مطالب جدید  SimpliFed 500،000 دلار پیش از بذر برای حمایت از تغذیه نوزاد-TechCrunch ارائه می دهد

Dukaan عمدتا از بازار بزرگ محله هند استفاده می کند. بیش از 100 میلیون سرخپوست در محلی که بیشتر به عنوان کیرانا معروف است کار می کنند. این فروشگاه ها ، در بسیاری از موارد ، ده ها سال است که کار می کنند.

اسلاید از عرشه Dukaan به سرمایه گذاران ، که توسط TechCrunch به اشتراک گذاشته شد.

در سالهای اخیر ، تعداد زیادی از شرکتها از جمله Reliance ، Amazon و Flipkart تلاش کرده اند که تجارت خود را مختل کنند – اما موفقیتی اندک داشته است. در حقیقت ، اکثر این شرکت ها در حال حاضر به طور فزاینده ای در حال بررسی راه هایی برای تعامل با این تجار هستند.

اما به روشی که Dukaan توسعه داده شده است ، همچنین می تواند توسط رستوران هایی که سعی می کنند آنلاین شوند یا معلمانی که به دنبال ایجاد حضور دیجیتالی خود هستند استفاده شود.

“همه این فروشگاه های دیجیتال ، به طور پیش فرض ، یک وب سایت mydukaan.io دریافت می کنند که آن را بین مشتریان و دوستان خود توزیع می کنند. این به استارتاپ ما کمک کرد در بازار بیشتر شناخته شود. “

پیشنهاد استارتاپی این شرکت از افراد یا مشاغل مبلغی معادل 699 روپیه هند یا 9.5 دلار در سال برای خدمات خود دریافت می کند. همچنین برخی از برنامه های برتر مانند Dukaan Infinity را ارائه می دهد – به عنوان بخشی از آن به مشاغل در بازاریابی در فیس بوک و گوگل کمک می کند و به آنها کمک می کند رتبه بهتری در جستجوی Google داشته باشند – و Dukaan Enterprise برای مشاغل بزرگ.

مطالب جدید  برای تضمین بودجه اولیه، کارآفرینان باید ESG را در مدل های کسب و کار خود بگنجانند

فروشگاه های زنجیره ای Big Bazaar و مارک مراقبت شخصی آلمانی Nivea مشتریان شرکت Dukaan Enterprise هستند. “در مورد Nivea ، آنها تعداد زیادی توزیع کننده در سراسر کشور دارند. در حال حاضر آنها توزیع کنندگان خود را مجبور می کنند تا بخش اعظم موجودی خود را از طریق Dukaan به فروشگاه ها بفروشند تا کارایی بیشتری را برای سیستم به ارمغان بیاورند. “

“یک فرصت عظیم فضای سفید برای خدمات رسانی به نیازهای تجاری 100 میلیون+ مشاغل کوچک هند وجود دارد و تیم Dukaan با جهت گیری قوی از محصول و دانش عمیق از کاربر مشاغل کوچک در موقعیت ایده آل قرار دارد که منجر به ایجاد دسته های جدیدی از مشاغل تجاری در هند ، “آکشی بوشان ، شریک در Lightspeed ، در بیانیه ای گفت.

شاه گفت که Dukaan قصد دارد بودجه جدیدی را برای ایجاد درگاه پرداخت خود و همچنین افزونه هایی برای ادغام با شرکت های تحویل دهنده و تجمع دهندگان آنها به کار گیرد. “تا اینجا داستان در مورد کمک به مردم در ایجاد فروشگاه های خود بوده است. اکنون ما در حال کار بر روی چگونگی کمک به این افراد در امور بیشتر هستیم. “

وی گفت: “ما همچنین قصد داریم در 12 ماه آینده به 10 میلیون دلار درآمد سالانه مکرر برسیم.”

این یک داستان در حال توسعه است. موارد بیشتر برای پیگیری…