Daily Crunch: برنامه شبکه اجتماعی «کپی از چین» Lemon8 راه خود را به 10 برنامه برتر ایالات متحده می زند

Daily Crunch: برنامه شبکه اجتماعی «کپی از چین» Lemon8 راه خود را به 10 برنامه برتر ایالات متحده می زند

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

سلام و به جمعه خود خوش آمدید. آیا هفته طولانی شد یا برای شما به سرعت گذشت؟ یا شاید امروز تعطیل بودید. مهم نیست، من اینجا هستم تا تمام خوبی های تکنولوژی امروز را برای شما بیاورم. درس امروز: “هرگز اطلاعات را درز نکنید.”

اوه، و از همکارانمان در پادکست‌های Chain Reaction and Found حمایت کنید: آنها برای Webby نامزد شدند، بنابراین لطفاً تا 20 آوریل با رای دادن از آنها حمایت کنید. کریستین

TechCrunch برتر 3

  • این یک برنامه تند استآخرین موفقیت ByteDance، Lemon8، که برخی آن را تلاقی بین اینستاگرام، پینترست و آمازون توصیف می کنند، اکنون در بین 10 برنامه برتر در ایالات متحده قرار دارد. ریتا می‌گوید Lemon8 بیشتر شبیه یک برنامه دیگر به نام Xiaohongshu است و به این موضوع می‌پردازد که چرا ByteDance ممکن است صفحه دیگری از راهنمای چین گرفته باشد.
  • شاخ تک شاخ خود را آماده کنید: برای خواندن این مطلب بعدی به اشتراک TechCrunch+ نیاز دارید، اما قول می دهم ارزشش را دارد. الکس شروع به شکار IPO unicorn کرد و با لیستی از اسامی بازگشت و گفت: “اولین گروه از IPOهای بالقوه تک شاخ آینده به خوبی شکل می گیرند.”
  • در یک کهکشان بسیار دور: اگر از طرفداران جنگ ستارگان هستید، دیزنی پلاس در سال 2024 سریال جدیدی به نام «The Acolyte» را عرضه خواهد کرد. عایشه می نویسد که این خط داستانی در پایان دوره High Republic قبل از وقایع فیلم های اصلی جنگ ستارگان اتفاق می افتد.

استارتاپ ها و VC

همه برای به جریان انداختن خلاقیت به رقابت خوب نیاز دارند. کایل، دوین و مانیش برای بررسی برنامه چهار ساله 5 میلیارد دلاری آنتروپیک برای مقابله با OpenAI، متحد شد. این سه نفر با گذراندن مراحل اولیه شرکت، مدل کسب و کاری را که Anthropic را به آنجا می برد و سرمایه گذاران پشت آن را توصیف می کنند.

در پایان هفته، همانطور که دیروز ذکر شد، گروهی از ما در حال تماشای روز نمایشی زمستان 2023 Y Combinator بودیم. هوش مصنوعی و منبع باز در روز اول کلیدواژه های بزرگی بودند، در حالی که روز دوم ما را به این فکر انداخت که آیا رمزارز بازگشته است و چرا حسابداران ناگهان محبت زیادی پیدا می کنند.

VC ها برای تجارت مجدد استارت آپ ها: بیایید چند برچسب بزنیم

مجموعه ای از لباس های دست دوم

اعتبار تصویر: کینگا کرزمینسکا (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

تا حد زیادی به لطف علاقه ژنرال Z به خرید پایدار، تجارت مجدد در حال افزایش است و VCها به دنبال این هستند.

از زمانی که Etsy در سال 2015 عمومی شد، شرکت هایی مانند Poshmark، The RealReal و thredUP از این روند پیروی کردند و حتی سرمایه گذاران بیشتری را به این بخش جذب کردند. برایان شوارتزباخ، سرمایه گذار Cathay Innovation می نویسد، سال گذشته، VC ها تقریباً 6 میلیارد دلار به پلتفرم های فروش مجدد جریان دادند.

در پستی برای TC+، او سه حوزه تجارت مجدد را بررسی می‌کند که سرمایه‌های VC را جذب می‌کنند و «مقداری برای فکر کردن برای بنیان‌گذاران ایجاد استارت‌آپ‌ها در این فضای (دوباره) نوظهور را به اشتراک می‌گذارد.

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارت آپی کمک می کند تا از همه چیز پیشی بگیرند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای 15٪ تخفیف در اشتراک سالانه استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

گاهی اوقات همه چیز طبق برنامه پیش نمی رود. در هند، بانک مرکزی این کشور تصمیم گرفت تا برنامه‌هایی را که برای رقیب سیستم پرداخت مسلط این کشور، یعنی Unified Payments Interface داشت، متوقف کند. مانیش می‌نویسد که این پروژه که New Umbrella Entity نامیده می‌شود، کشش زیادی را به خود جلب کرده است، و علاقه شرکت‌ها و مؤسسات مالی بزرگ را به خود جلب کرده است، و در سال 2021 از مناقصه‌ها دعوت کرده است تا مجوزهایی را برای اجرای سیستم‌های پرداخت خرده‌فروشی و تسویه حساب جدید در سرتاسر هند داشته باشند. با این حال، این پروژه به سادگی نتوانست آن صدای هیس و صدایی را که بانک مرکزی هند به دنبال آن بود داشته باشد.

آی پاد در حال سقوط را بگیرید و در جیب خود بگذارید…هری گزارشی در مورد درخواست ثبت اختراع اپل برای چیزی که به نظر می رسد یک آی پاد کوچک و کوچک است که می تواند همه این کارها را انجام دهد: موسیقی، ویدیو و کتاب، بدون گوشی هوشمند یا ساعت هوشمند مورد نیاز است. اگرچه مطمئن نیستم که چگونه می توانید در مورد چیزی به این کوچکی بخوانید. حدس میزنم ببینیم

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم: