Business Canvas ، یک شرکت SaaS برای مدیریت اسناد در کره ، 2.5 میلیون دلار بسته می شود-TechCrunch

Business Canvas ، یک شرکت مدیریت اسناد کره جنوبی SaaS پشت Typed ، امروز اعلام کرد که مبلغ 2.5 میلیون دلار به رهبری Mirae Asset Venture Investment ، با مشارکت Kakao Ventures و Nextrans Inc.

دور اصلی برای سرعت بخشیدن به توسعه محصول و راه اندازی جهانی بتا باز برای پلت فرم مدیریت اسناد با هوش مصنوعی استفاده می شود. این شرکت امسال دفتر خود را در سانتا کلارا ، کالیفرنیا افتتاح کرد تا به گسترش جهانی آن دامن بزند.

به لطف پیشرفت فناوری که درها را برای انبوه اطلاعات باز می کند ، مردم با اطلاعات بمباران می شوند ، اما در عین حال ، اطلاعات زیاد و حجم عظیمی از داده ها در یک زمان کاربران را گیج کرده و/یا قادر به تصمیم گیری به موقع نیستند. به

Business Canvas ، که در جولای 2020 توسط مدیرعامل ووجین کیم ، برایان شین ، سئونگمین لی ، دانگ جون شین و کلینت یو تأسیس شد ، امیدوار است بتواند چالشی را که هر کارگر دانشمند و نویسنده با آن روبرو است حل کند: صرف زمان بیشتر از تحقیقات و سازماندهی پرونده ها نسبت به محتوای واقعی خروجی ای که باید ایجاد کنند

کیم ، مدیرعامل و بنیانگذار Business Canvas ، می گوید: “در حقیقت ، مردم بیش از 30 درصد از ساعت کار خود را برای جستجوی آن پرونده ای که قبلاً در پوشه ای ذخیره کرده بودیم و دیگر نمی توانیم آن را پیدا کنیم ، متعهد می شوند.”

Typed از طریق شبکه ای که به طور هوشمند پرونده ها را بر اساس تعاملات کاربر ردیابی و سازماندهی می کند ، تمام دانش وب سایت ها و برنامه های مختلف را در یک فضای کاری دیجیتالی ساده و با کاربری سریع یاد می گیرد.

مطالب جدید  نحوه اندازه گیری عملکرد طرحواره

کیم به TechCrunch گفت که اطلاعات کاربران و پرونده های محرمانه آنها را بدون وقفه حفظ می کند ، اما به محتوای اسناد کاربران دسترسی پیدا نمی کند ، اما از آنها به عنوان داده های یادگیری ماشین برای محافظت از اطلاعات و داده های آنها استفاده می کند. کیم اضافه کرد: این داده ها به سادگی نقاط داده مبتنی بر اقدام کاربران و فراداده عمومی اسناد و منابع را در دسترس عموم جمع آوری می کند.

کلینت یو ، بنیانگذار Business Canvas گفت: “نوشتن اسناد مدرن از دهه 1980 تغییر نکرده است.” “در حالی که ما دانش بیشتری را در اختیار داریم ، از همان روشهای ابتدایی برای سازماندهی و درک آن استفاده می کنیم. ما می خواهیم هر نویسنده ای – از وکلا و کارآفرینان گرفته تا محققان و دانشجویان – به جای اتلاف وقت برای سازماندهی مطالب اصلی خود ، بر ایجاد محتوای عالی تمرکز کند. ما این کار را با شبیه سازی مدیریت دانش به شیوه عملکرد مغز انجام دادیم. “

از زمان شروع آزمایش بسته بتا در فوریه 2021 ، Typed شاهد رشد قابل توجه کاربران از جمله بیش از 10،000 کاربر در لیست انتظار ، با 25000 فایل بارگذاری شده و 350 درصد رشد کاربر فعال در ماه بوده است. Typed از طریق یک مدل freemium در دسترس خواهد بود و در حال حاضر ثبت نام بتا را در وب سایت خود پذیرفته است.

“هنگامی که ما بتا بسته خود را آزمایش کردیم ، معیارهای ما در بین دانش آموزان و روزنامه نگاران ، نویسندگان و وکلا ، که به تحقیقات مکرر و کار مستند نیاز دارند ، نشان می دهد. ما در اوایل این ماه دسترسی به لیست انتظار در بیش از 50 کشور را باز کردیم. اینها در درجه اول کاربران B2C هستند. “کیم به TechCrunch گفت. “در مورد B2B ، ما در حال حاضر در مرحله اثبات مفهوم (POC) برای یکی از بزرگترین گروه های بزرگ در کره جنوبی هستیم. تیم های کوچکتر مانند استارتاپ ها ، بوتیک وکالت ، شرکت های مشاوره ، سرمایه گذاری خطرپذیر و موسسات دولتی نیز تایپد را نیز پذیرفته اند. “

مطالب جدید  هدف امارات متحده عربی کاوشگری در کمربند سیارکی بین مریخ و مشتری در سال 2028 است - TechCrunch

“در حالی که این شرکت هنوز در مراحل توسعه خود است ، Typed این پتانسیل را دارد که نحوه کار ما به صورت فردی یا گروهی را بطور اساسی تغییر دهد. اگر شغلی وجود دارد که روش قدیمی نوشتن محتوا را در پیش بگیرد ، آن ها هستند [Typed]”، شینا چونگ ، مدیرعامل Kakao Ventures گفت.

به گفته کیم ، اندازه بازار جهانی نرم افزارهای اجتماعی و همکاری SaaS در سال 2021 برابر با 4.5 میلیارد دلار است که نسبت به سال گذشته بیش از 17 درصد افزایش یافته است.