Beauty Pie ، یک باشگاه خریداران آنلاین ، 100 میلیون دلار برای افزایش تجارت و زیبایی خود جمع آوری می کند – TechCrunch

صنعت زیبایی سالانه 500 میلیون دلار ارزش دارد و همه گیری کووید -19 منجر به افزایش چشمگیر نسبت فروش آنلاین شده است. امروز ، یک استارتاپ زیبایی مستقر در لندن ، دور جدیدی از بودجه خود را اعلام می کند به این امید که از غنای این روند با یک فروشگاه آنلاین مستقیم به مصرف کنندگان کالاهای با برچسب خود بفروشد.

Beauty Pie ، که خود را باشگاه خریداران محصولات باکیفیت زیبایی و سلامتی توصیف می کند-هر مصرف کننده ای در بریتانیا یا ایالات متحده می تواند مستقیم خرید کند ، اما هنگامی که به یک ماه (10 پوند/15 دلار) یا یک سال به باشگاه خرید ملحق می شود. (59 پوند/59 دلار) ، تخفیفات عمیق برای هر محصول – 100 میلیون دلار جمع آوری کرده است ، بودجه ای که برای ادامه توسعه به مجموعه وسیع تری از گروه ها و برای هدف قرار دادن کاربران با مجموعه وسیع تری از کانال های فروش و زیرساخت های بیشتر (انبارها) مورد استفاده قرار می گیرد. ، بیشتر خرده فروشی پاپ آپ) برای تهیه و فروش کالاهای سبک اولیه خود ، که با بسته بندی تمیز و ساده و بدون حاشیه و با تمرکز بر محصول داخل تهیه شده است.

مارسیا کیلگور ، بنیانگذار و مدیرعامل کانادایی ، در مصاحبه ای گفت: “من به مدلهای تجاری اعتقاد ندارم که در آن شما صرف بازاریابی می کنید.” وی افزود: بنابراین ما می خواهیم بودجه خود را بر روی باز کردن انبارهای جدید ، انتقال به مناطق جدید و شاید برخی از پنجره های بازشو متمرکز کنیم. ما سفورا هستیم و کوستکو را ملاقات می کنیم. “

این بودجه-سری B-توسط Index Ventures و Insight Partners هدایت می شود و حامیان قبلی Balderton Capital ، General Catalyst و Latitude VC (صندوق خواهری سرمایه گذار مستقر در لندن LocalGlobe) نیز مشارکت دارند. Beauty Pie که در سال 2016 تأسیس شد ، تا به حال 170 میلیون دلار جمع آوری کرده است. این ارزش خود را فاش نمی کند ، اما از آنچه ما می دانیم برآورد 1.33 میلیارد دلار در PitchBook دقیق نیست (منابع نزدیک به ما می گویند که ارزش فعلی زیر 1 میلیارد دلار است).

برای بسیاری از محصولات آرایشی یک خرید بسیار اختیاری است و این امر بیشتر در مورد بالاترین سطح آن بازار – مارک های گران قیمت و لوکس صادق است. مراقبت از پوست ، لوازم آرایشی ، محصولات مو و بقیه در دسته مواد ضروری مانند غذا نیستند و اگر شما به یک محصول کاملاً احتیاج دارید ، همیشه گزینه های ارزان قیمت وجود دارد.

با این حال ، یک سال و نیم گذشته از زندگی Covid-19 تأثیر جالبی بر این رابطه داشته است. بسیاری از مصرف کنندگان فرصت های بیرون رفتن و صرف پول برای فعالیت ها را به طور قابل توجهی کاهش داده اند ، و در عین حال به دنبال راه هایی برای خوش گذرانی خود در این دوران پیچیده بوده اند. ترکیب آن با این واقعیت که فروشگاه های غیر ضروری مجبور به بستن یا کاهش قابل توجه پا در بسیاری از نقاط جهان شده اند و این امر باعث افزایش چشمگیری برای خرید آنلاین محصولات آرایشی و به ویژه فروشگاه های زیبا شده است. درمان خود به یک استراتژی فروش زیبایی و سلامتی کامل تبدیل شده است.

کلید مدل Beauty Pie این است که محصولات درجه یک را از طیف وسیعی از تولیدکنندگان تهیه و خریداری کرده و آنها را با برچسب خصوصی خود به فروش می رساند. برخلاف آمازون در تلاشهای خود برای برچسب خصوصی و نحوه ترکیب آن با مدل باشگاه خرید Prime خود ، این امر به Beauty Pie اجازه می دهد محصولاتی را بفروشد که با بهترین ها در بازار رقابت می کند ، در حالی که از این برندهای گران قیمت نیز در این فرآیند پیشی می گیرد. این نشان می دهد که افزایش قیمت معمولی برای مارک ها 10 برابر هزینه ساخت یک محصول است.

با ارائه محصولات در دو سطح – یکی برای کسانی که در باشگاه نیستند و دیگری برای کسانی که برای حضور در باشگاه حق بیمه پرداخت می کنند – این بدان معناست که این استارتاپ هنوز بر اقلامی که می فروشد حاشیه ایجاد می کند. رویکرد بسیار ساده نیز در خود محصولات منعکس می شود ، که بر آنچه در داخل بسته بندی است بیشتر از ظاهر آن تأکید می کند ، این بدان معناست که تمرکز خود Beauty Pie بیش از زیبایی بر روی ماده است (با توجه به اینکه پایان بازی این است که باعث شود همه ما ظاهر بهتر و بوی بهتری داشته باشیم).

این مدل تا کنون یک مدل موفق برای این شرکت بوده است ، حتی با وجود تصادفات اولیه آن ، مانند دیگران ، در شروع همه گیری. کیلگور گفت ، برای Beauty Pie ، هنگامی که Covid-19 شروع به کار کرد ، هزینه تبلیغات خود را از دست داد ، زیرا می تواند مشکلات عرضه را شکل دهد و این امر برای مدیریت میزان تقاضا برای مشتریان انجام شد. ناامید نمی شود. این به زودی دوباره افزایش یافت و اکنون این شرکت 300 تا 400 SKU در اختیار دارد.

Kilgore ادعا می کند که نرخ های نگهداری مشتریان آن در حال حاضر بیشتر از Spotify و Netflix و بیست برابر بیشتر از سایر شرکت های زیبایی D2C است که تا حدی نتیجه مدل باشگاه خریداران است. در سال گذشته ، اعضا بیش از دو برابر شده و درآمد آنها بیش از 100 درصد افزایش یافت و این شرکت سال گذشته نیز برای اولین بار سودآور شد.

تنها پس از 48 ماه کار ، زیبایی پایدنی ریمر ، شریک در Index Ventures ، دسامبر گذشته نوشت (رقم مشترکان سالانه و ماهانه باورنکردنی است) (احتمالاً یک پست وبلاگ که به طور ظریف جمع آوری کمک های مالی را آغاز کرد که ما امروز در مورد آن می نویسیم). “در Index ، ما قبلاً چنین حفظ مشتری را ندیده بودیم.”

این نیز کمک می کند که کیلگور بنیانگذار اولین بار نباشد. او همچنین نیروی پشت برند کفش Fitflop ، Soap and Glory و سایر شرکت های پوشاک و زیبایی است.

مارسیا چندین دهه را صرف ایجاد مشاغلی کرده است که واقعاً با مشتریان آنطور که او می خواهد با او رفتار کنند ، و Beauty Pie مظهر آن اخلاق است. با زنجیره ارزش دگرگون کننده و مدل عضویت ، [it] ربکا لیو ، مدیر بخش Insight Partners ، در بیانیه ای خاطرنشان کرد: به اعضا اجازه دهید پای خود را بخورند و آن را نیز بخورند: بهترین محصولات با بهترین قیمت.