Amagi برای ایجاد محتوای ویدئویی مبتنی بر ابر ، درآمدزایی 100 میلیون دلار-TechCrunch

شرکت فناوری رسانه Amagi جمعه 100 میلیون دلار برای توسعه بیشتر فناوری SaaS مبتنی بر ابر خود برای پخش و تلویزیون های متصل اعلام کرد.

Accel ، Avataar Ventures و Norwest Venture Partners در دور تامین مالی به سرمایه گذار فعلی Premji Invest پیوستند که شامل خرید سهام متعلق به Emerald Media و Mayfield Fund بود. Nadathur Holdings به عنوان یک سرمایه گذار موجود ادامه می دهد. باسکار سوبرامانیان ، بنیانگذار و مدیرعامل Amagi ، به TechCrunch گفت ، آخرین دور به Amagi کمک مالی کل تا 150 میلیون دلار می رساند.

Amagi مستقر در بنگلور نرم افزارهای تبلیغاتی هدفمند را برای پخش ابری ارائه می دهد تا مشتریان بتوانند محتوایی را ایجاد کرده و از طریق پلتفرم های پخش تلویزیونی مانند The Roku Channel ، Samsung TV Plus و Pluto TV توزیع شوند. این شرکت در حال حاضر بیش از 2000 کانال را در پلتفرم خود در بیش از 40 کشور جهان پشتیبانی می کند.

سوبرامانیان گفت: “ویدئو یک فناوری پیچیده برای مدیریت است – فایل های بزرگ و محاسبات زیادی وجود دارد.” “آنچه Amagi انجام می دهد این است که یک مالک محتوا با دانش فناوری صفر می تواند جریان کار پیچیده و زیرساخت های مقیاس پذیر را ساده کند. ما می خواهیم اتصال و شروع به هدف گیری و کسب درآمد از تبلیغات را آسان کنیم. “

در نتیجه ، مشتریان Amagi در مقایسه با مدل های تحویل سنتی ، به طور متوسط ​​تا 40٪ در هزینه های عملیاتی صرفه جویی می کنند و میزان تبلیغات آنها بین 5 تا 10 برابر افزایش می یابد.

مطالب جدید  Cortex 35 میلیون دلار سری B برای پورتال توسعه دهنده داخلی خود جمع آوری می کند

بودجه جدید در شرایطی است که شرکت در حال رشد سریع است. به عنوان مثال ، آماگی طی چند سال گذشته تنها 30 بار در ایالات متحده رشد کرده است. Amagi مخاطبان بیش از 2 میلیارد نفر را جذب می کند و ایالات متحده بزرگترین بازار آن است. این شرکت همچنین پتانسیل رشد را در آمریکای لاتین و اروپا می بیند.

علاوه بر این ، در سال گذشته ، درآمد 136 grew افزایش یافته است ، در حالی که رشد مشتریان جدید در طول سال 44، بوده است ، از جمله NBCUniversal-Subramanian گفت که المپیک توکیو بر روی سکوی Amagi برای NBC ، USA Today و ABS-CBN اجرا شد.

به گفته وی ، با تغییر محتوای ویدئویی برای تجربیات تلویزیونی متصل ، که بازار 50 میلیارد دلاری است ، تغییراتی ایجاد می شود ، این شرکت قصد دارد از بودجه جدید برای توسعه فروش ، تحقیق و توسعه برای سرمایه گذاری در خط لوله محصولات شرکت و فرصتهای بالقوه M&A استفاده کند. سوبرامانیان افزود ، این شرکت هنوز هیچ خریدی انجام نداده است.

علاوه بر عملیات پخش در دهلی نو ، آماگی همچنین دارای مرکز نوآوری در بنگلور و دفترهایی در نیویورک ، لس آنجلس و لندن است.

سوبرامانیان گفت: “رفتار مصرف کننده و نیازهای زیرساختی به حجم عظیمی رسیده است و شرکت های جدید نسل بعدی رسانه ها را به ارمغان می آورند و ما بخش بزرگی از این رشد را داریم.” “ورزش سریعتر آغاز می شود ، در حالی که اخبار و رویدادهای زنده یکی از بزرگترین زمینه های رشد خواهد بود.”

مطالب جدید  ایستگاه F برنامه FemTech را در محوطه راه اندازی خود - TechCrunch راه اندازی می کند

شکر کیرانی ، شریک Accel ، گفت که Amagi به دلیل تغییر صنعت 50 میلیارد دلاری در محتوای ویدئویی ، رویکردی منحصر به فرد در زمینه SaaS دارد ، جایی که نیمی از هزینه ها را به سرعت به پلتفرم های تلویزیونی متصل می کند.

او گفت که برخی از بازیکنان قدیمی مانند Viacom و NBCUniversal سیستم عامل پخش خود را ایجاد کرده اند ، جایی که Netflix و آمازون نیز پیشرو بوده اند ، اما بسیاری از شرکت های SaaS این انتقال را امکان پذیر نمی کنند.

هنگامی که کرانی 5 سال پیش با Subramanian ملاقات کرد ، Amagi از قبل تأمین مالی خوبی داشت ، اما Kirani از این پلت فرم هیجان زده بود و می خواست به مقیاس شرکت کمک کند. او معتقد است که این شرکت دارای یک بادگیر طولانی است زیرا باعث صرفه جویی در وقت مردم و ارائه دهندگان محتوا جدید می شود تا سریعتر حرکت کنند تا محتوای آنها توزیع شود.

کیرانی افزود: “آماگی در حال ایجاد یک دسته بندی جدید است و به سرعت رشد خواهد کرد.” “آنها هر ساله با معیارهای خارق العاده SaaS در حال رشد و دو برابر شدن هستند زیرا به ارائه دهندگان محتوا کمک می کنند تا با هر مخاطبی ارتباط برقرار کنند.