Alpha Medical 24 میلیون دلار سری B را بسته است تا سلامت زنان را افزایش دهد – بدون تماس های ویدئویی – TechCrunch

آلفا مدیکال ، یک شرکت پزشکی از راه دور که بر مراقبت های بهداشتی زنان تمرکز کرده است ، دور 24 میلیون دلاری سری B را سه شنبه تعطیل کرد. این شرکت دیگری است که به طور مستقیم در معرض دید شرکت a قرار دارد رونق سرمایه گذاری های پزشکی از راه دور با شیوع همه گیر، اگرچه رویکرد Alpha Medical یک تفاوت قابل توجه دارد: شما به هیچ یک از تماس های Zoom وارد نمی شوید.

آلفا مدیکال در سال 2017 تاسیس شد. از آن زمان ، این شرکت شبکه ای از 30 ارائه دهنده مراقبت های اولیه (PCPs در صنعت مختصر) ایجاد کرده است ، که بیماران زن را بصورت آنلاین و بدون تماس تلفنی یا ویدئویی درمان می کنند. با هزینه سالانه 120 دلار (تحت پوشش بیمه نیست) می توانید یک حساب ایجاد کنید ، سابقه پزشکی خود و فرم های مصرف بیمار را ارائه دهید ، و یک PCP به شما اختصاص داده می شود که از طریق یک پلت فرم آنلاین با آن ارتباط برقرار می کنید.

این نوع سلامت از راه دور گاهی “ذخیره و رو به جلو” نامیده می شود-پرونده های سلامت بیماران را می توان توسط پزشک در یک پلت فرم آنلاین مشاهده کرد ، نه در حین ویزیت زمان واقعی.

“ما به شما یک پزشک مراقبت های اولیه می دهیم که مسلط است [in women’s health]”لاو به TechCrunch می گوید. “ما همه این کارها را بصورت آنلاین ، به صورت غیر همزمان انجام می دهیم.”

در این مورد استثنا وجود دارد ؛ در صورت عدم مدیریت آنلاین بیماری ، ممکن است به آزمایشگاه یا آزمایشگاه دیگر مراجعه کنید. “اما وقتی به طرح کلی چیزها نگاه می کنید ، فکر می کنیم 80 درصد از کارها را می توان به صورت آنلاین انجام داد. لاو می گوید که 20 درصد باقی مانده باید شخصاً باشد.

استارتاپ هایی که بر سلامت زنان تمرکز می کنند توجه و سرمایه گذاری بیشتری را به خود جلب کرده اند. Tia ، یکی دیگر از شرکت های سلامت از راه دور زنان با بخش بالینی آجر و ملات ، فقط سری B 100 میلیون دلاری را بست. کلینیک Maven ، یک شرکت تأسیس شده توسط زنان با تمرکز بر سلامت زنان و خانواده ، دور D سری 110 دلاری خود را در آگوست بست و به موفقیت دست یافت. وضعیت تک شاخبه

بودجه جدید Alpha ممکن است یک دور بزرگ نباشد ، اما با روند مطابقت دارد. مجموع بودجه شرکت را به 35 میلیون دلار، با شمارش یک دور سری A که حدود 11 میلیون دلار به دست آورد. شامل مشارکت از SpringRock Ventures ، مارگو جورجیادیس ، نتایج رشد جمعی ، FMZ Ventures ، Samsung Next ، Chamaeleon ، AV8 Ventures و GSR Ventures.

دور قبلی تامین مالی به شرکت کمک کرد تا پوشش خود را تسریع کند: شرکت از ارائه خدمات در حدود 10 ایالت به 46 مورد ، از جمله DC ، برآورد لا ، افزایش داد. همچنین به شرکت کمک کرد تا تعداد شرایطی را که ارائه دهندگان آن می توانند مدیریت کنند ، از حدود سه به 60 افزایش دهد.

این دور جدید به شرکت این امکان را می دهد تا ارائه دهندگانی را آموزش دهد که بتوانند شرایط بیشتری را مدیریت کنند (جدیدترین سندرم تخمدان پلی کیستیک). همچنین به شرکت اجازه می دهد از خدمات مستقیم به مصرف کننده به خدمات B2B گسترش یابد.

لائو می گوید: “ما با پلان های بهداشتی و کارفرمایان صحبت کرده ایم تا فاصله را کم کنیم.” “ما در حال گفتگوهای زیادی با برنامه های بهداشتی هستیم ، ما چندین قرارداد کارفرمایی بسیار کوچک داریم که در داخل هستند – در واقع اینطور بود که ما در ابتدا در مورد آن فکر کردیم.”

لاو یکی از دو بنیانگذار Alpha Medical است و تخصص او در درجه اول در جهان داده است. او هست یک عضو هیئت علمی مشاور در مهندسی استنفورد و معاون سابق داده در Timeful ، که بود در سال 2015 توسط گوگل خریداری شدبه تخصص بالینی که به آلفای پزشکی اطلاع می دهد از مری جیکوبسون ، مدیر ارشد پزشکی لائو ، متخصص زنان و زایمان است.

آلفا مدیکال امیدوار است که شکاف رو به رشد در خدمات مراقبت های اولیه را پر کند. و شواهدی وجود دارد که عدم مراقبت های اولیه یک مشکل فوری است. اداره منابع و خدمات بهداشتی در مورد تعیین کرده است 3،434 منطقه از نظر پزشکی محروم است – به این معنی که این مناطق با کمبود ارائه دهندگان خدمات اولیه مواجه هستند. در کل 14 میلیون نفر در آن مناطق تحت مراقبت های پزشکی زندگی می کنند.

وجود این “بیابان های مراقبت های اولیه” مدت هاست که نقطه فروش شرکت های بهداشتی DTC بوده است. در حال حاضر شرکت هایی مانند Ro به ارزش 5 میلیارد دلار فقط به محاسبه خود می گوید که در 98 درصد از این بیابان ها به بیماران رسیده است.

کاربر Alpha Medical نیز زنی است که در جایی بدون تعداد زیادی PCP زندگی می کند. اما این تنها یک تکه از پازل است. لاو می گوید که جمعیت هدف آلفا نیز شامل افرادی است که برنامه های درمانی آنها قابل کسر است یا افرادی که هیچ بیمه ای ندارند.

حتی در بین افرادی که در مکان هایی بیمه دارند با مراقبت های اولیه در دسترس است ، شواهدی وجود دارد که ویزیت های مراقبت های اولیه رو به کاهش است. یک 2021 مطالعه منتشر شده در سالنامه طب داخلی 142 میلیون ویزیت مراقبت های اولیه در بین افرادی که بین سال های 2008 تا 2016 بیمه شده بودند مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. این مطالعه نشان داد که ویزیت های مراقبت های اولیه 24.2 درصد کاهش یافته است ، در حالی که میزان ویزیت از متخصصان ثابت است. این کاهش بیشتر در میان جوانان بود.

این مطالعه چند عامل را که باعث کاهش می شوند ، بیان کرد. هزینه های بالاتر (متوسط ​​هزینه جیب از 29 دلار به 39 دلار در آن بازه زمانی افزایش یافته است) ، کسورات بالا ، عدم دسترسی به مراقبت و این واقعیت که مردم ممکن است به جای آن به کلینیک ها یا متخصصان مراقبت های فوری مراجعه کنند.

خدمات Alpha Medical در حال حاضر تحت پوشش بیمه نیست – اما Lau پیشنهاد می کند که قیمت سالانه 120 دلار برای همه ویزیت ها به اندازه کافی مقرون به صرفه است تا افرادی را که قبلاً برای برنامه های درمانی با کسر هزینه بالا پرداخت می کنند یا افرادی که بیمه ندارند ، جلب کند. همچنین یک ویژگی a la carte این سرویس وجود دارد ، که هزینه بازدید از هر کجا از آنجا امکان پذیر است 15 تا 30 دلاربه

لاو می گوید درآمد متوسط ​​برای یک کاربر پزشکی آلفا حدود 40،000 دلار در سال است. همین تا حدودی تراز شده است با متوسط ​​درآمد برای زنان تمام وقت کار ، بر اساس سرشماری سال 2020: حدود 47،300 دلار در سال.

لائو می گوید: “دلیل اینکه می توانیم تا این اندازه مقرون به صرفه باشیم این است که ناهمزمان است.” “شما هزینه زمانی را پرداخت نمی کنید در حالی که پزشک منتظر شماست تا در مورد علائم یا سابقه خانوادگی شما فکر کند. ما فقط وقتی پزشک را مطلع می کنیم که تمام اطلاعات در سیستم جمع آوری شود ، [and] در EMR ادغام شده است [electronic medical record]. »

ایده مراقبت های بهداشتی ناهمزمان ممکن است در نگاه اول کمی عجیب به نظر برسد. یکی از بزرگترین مزایای داشتن پزشک مراقبت اولیه داشتن رابطه شخصی با ارائه دهنده خدمات درمانی است.

اما اگر زمانی برای تلفیق سلامت از راه دور و مراقبت های بهداشتی زنان وجود داشت ، شاید اکنون زمان آن فرا رسیده باشد.