72 ساعت برای صرفه جویی 100 دلار در گذرنامه به TC Sessions باقی مانده است: SaaS 2021 – TechCrunch

روزهای… نه ، صبر کنید ، نگه دارید. زمان تماشای سریال صابونی مورد علاقه شما فرا نرسیده است. زمان آن رسیده است که تعلل را متوقف کرده و پاسپورت خود را در TC Sessions خریداری کنید: SaaS 2021 قبل از اینکه قیمت اولیه پرندگان به سرعت منقضی شود 1 اکتبر ساعت 11:59 بعد از ظهر (PT)به این فقط در سه روز است ، مردم.

اکشن پاداش دریافت می کند ، و اگر مهلت را شکست دهید ، حدس بزنید چیست؟ شما باید 100 دلار در کیف پول خود نگه دارید. پول پس انداز کنید و راههای ایجاد استارتاپ بهتر را بیاموزید. سرد.

نکته حرفه ای: از تخفیف گروه پرندگان اولیه استفاده کنید. قبل از انقضای مهلت چهار بار یا بیشتر خریداری کنید و هر کدام فقط 45 دلار بپردازید. ما همچنین مجوزهای دانشجویی را با قیمت 35 دلار تا روز رویداد در اختیار داریم.

هواداران SaaS از سراسر جهان آخرین فن آوری ها و روندهای سرمایه گذاری را ارائه می دهند ، از فناوری SaaS خلاقانه استفاده می کنند و با بنیانگذاران ، سرمایه گذاران ، مهندسان و کارآفرینان ارتباط برقرار می کنند. اوه ، و روزنامه نگاران فناوری را که در جستجوی داستانهای بزرگ برای گفتن هستند ، فراموش نکنید. آیا مال شما یکی از آنها خواهد بود؟

TC Sessions به دلیل برنامه نویسی برجسته با رهبران صنعت ، حرکتگران و شاکران مشهور است ، و شما می توانید همان انتظار را در اولین جلسه SaaS ما داشته باشید. در اینجا فقط سه مورد از سخنرانی هایی که به طور خلاصه ارائه کرده ایم آورده شده است. برنامه رویداد را بررسی کنید و برنامه ریزی روز خود را شروع کنید. در آستانه روز بازی ، محتوای بیشتری اضافه خواهیم کرد.

مطالب جدید  TikTok منابع آموزشی را برای والدین به عنوان بخشی از ویژگی جفت شدن خانواده - TechCrunch اضافه می کند

بقاء بهترین ها – سرمایه گذاری در بازار SaaS امروز: دنیای سرمایه گذاری خطرپذیر سریعتر و رقابتی تر از همیشه است. اوضاع حتی برای سرمایه گذاران که امیدوارند وارد داغترین معامله SaaS شوند ، دیوانه کننده تر است. با سرازیر شدن پول های غیر سنتی به بخش ، معامله از راه دور در حال حاضر عادی و بازار جهانی برای راه اندازی نرم افزار ، سرمایه گذاران خطرپذیر مجبور شده اند عملیات و انتظارات خود را تغییر دهند. TechCrunch با سه سرمایه گذار برجسته – Casey Aylward (Costanoa Ventures) ، Kobie Fuller (Upfront Ventures) و سارا Guo (Greylock) – برای بحث در مورد نحوه مبارزه آنها برای تخصیص در معاملات داغ ، آنچه آنها در فرایندهای خود تغییر داده اند ، نشسته است. و آنچه بهترین بنیانگذاران امروز تقاضا می کنند.

لحظه اتوماسیون اکنون است: یکی از چیزهایی که ما در طول همه گیری آموختیم اهمیت اتوماسیون است و این تنها با پیشروی بیشتر به وضوح آشکار می شود. ما با مدیرعامل UiPath دانیل داینز ، لالا استوردی ، سرمایه گذار در CapitalG و دیو رایت از ServiceNow در مورد اینکه چرا این لحظه اتوماسیون است صحبت می کنیم.

آنچه بعد از به دست آوردن راه اندازی شما اتفاق می افتد: در طول این پانل ، ما با سه بنیانگذار – Jyoti Bansal (AppDynamics) ، Jewel Burkes Solomon (Partpic) و Nick Mehta (GainSight) – در مورد آشفتگی احساسی به دست آوردن صحبت می کنیم و آنچه بعد از پاک شدن چک و پایان فروش رخ می دهد.

ما کمتر از یک ماه تا TC Sessions فاصله داریم: SaaS 2021 ، اما شانس شما برای پس انداز 100 دلار در هزینه پذیرش فقط در سه روز از بین می رود. تعویق را متوقف کنید ، مهلت را شکست دهید و پاسپورت خود را خریداری کنید قبل از انقضای قیمت اولیه پرنده در 1 اکتبر ساعت 11:59 بعد از ظهر (PT)به

مطالب جدید  فروش بیمه سخت است، اما این خبر بدی برای insurtechs نیست

آیا شرکت شما به حمایت یا نمایشگاه در TC Sessions: SaaS 2021 علاقه مند است؟ با تیم فروش حامی ما تماس بگیرید پر کردن این فرمبه