5 غذای آماده برای تشکیل پرونده S-1 Toast-TechCrunch

به IPO خوش آمدید فصل

نه ، ما آن را تابستان نقدینگی داغ نخواهیم نامید ، اما پس از وقفه ای در ماه اوت ، چرخه عرضه عمومی دوباره در پیش است. هفته گذشته ما پرونده هایی از واربی ​​پارکر ، نان تست و Freshworks مشاهده کردیم. ما قبلاً وارد واربی ​​شده ایم. این هفته ، ما در حال بررسی جزئیات دو نسخه اخیر هستیم ، که با Toast شروع می شود.


بورس استارتاپ ها ، بازارها و پول را بررسی می کند.

هر روز صبح آن را در Extra Crunch بخوانید یا هر شنبه خبرنامه The Exchange را دریافت کنید.


چرا ما به نان تست اهمیت می دهیم؟ این یک استارتاپ فناوری است. این یک اسب شاخدار است. و به ازای هر داده Crunchbase ، بیش از 900 میلیون دلار در حالت خصوصی جمع آوری کرد. و این شرکت یکی از اجزای اصلی استارت آپ بوستون است.

حتی بیشتر ، شرکت نرم افزار و پرداخت درآمد اشتراک ، هزینه معاملات ، درآمد سخت افزاری و درآمد وام را ترکیب می کند. کسب و کار آن پیچیده است – به شیوه ای خوب – و ممکن است به ما کمک کند تا بفهمیم چه اتفاقی برای شرکت های نرم افزاری می افتد وقتی که آنها توانایی های مالی بیشتری را در برنامه های اصلی خود ایجاد می کنند.

این یک شرکت جالب است ، شرکتی که در ابتدا تحت تأثیر همه گیری COVID-19 قرار گرفت. بیایید به بررسی عملکرد کلی مالی شرکت بپردازیم ، نحوه تأثیر COVID بر تجارت شرکت را در نظر بگیریم ، در نظر بگیریم که چگونه درآمدهای آن در طول زمان تغییر می کند ، بحث کنیم که درآمد فین تک برای شرکت چقدر مهم است و ارزش آن چقدر است. این سرگرمی خوبی خواهد بود. بیا بریم!

رشد نان تست سرعت می گیرد

ما عمیق تر به آن خواهیم پرداخت چگونه این شرکت به زودی درآمد ایجاد می کند. در حال حاضر ، فقط به خاطر داشته باشید که این شرکت دارای تعدادی جریان درآمد است که هر کدام دارای مشخصات ناخالص ناخالص متفاوتی هستند. بنابراین ، ما هستیم نه فقط در مورد درآمدهای نرم افزاری با حاشیه بالا در موارد زیر بحث کنید.

در اینجا عملکرد برتر Toast برای 2019 ، 2020 و نیمه اول سال 2020 و 2021 ، برگرفته از پرونده S-1 آن است:

اعتبار تصویر: نان تست S-1

ما به سرعت می بینیم که این شرکت از سال 2019 تا 2020 رشد کرد ، البته در یک کلیپ متوسط. اخیراً ، با مشاهده دو ستون در سمت راست ، می توانیم شاهد رشد سریعتر این شرکت باشیم. از نظر مقایسه ای سال به سال ، نان تست در سال 2020 24 درصد و در نیمه اول 2021 105 درصد رشد کرد.

با توجه به اینکه چگونه COVID-19 به تجارت مواد غذایی ضربه زد ، مشاهده رشد متوسط ​​در این شرکت در سال 2020 تا حدودی قوی به نظر می رسد. با وجود خرابی بزرگ بازار ، نان تست هنوز هم به خوبی رشد کرد. و نتایج H1 2021 شرکت نشان می دهد که محصول مورد استفاده Toast در طول همه گیری جهانی به خوبی کار کرده است ، و به آن اجازه می دهد تا رشد را تا چهار برابر در دو فصل گذشته در مقایسه با سرعت کلی افزایش درآمد 2020 افزایش دهد.

داده های فوق همچنین به ما کمک می کند تا بهتر بفهمیم چرا Toast اکنون در معرض دید عموم قرار می گیرد. پس از پیشروی در سال 2020 ، پرتره کنونی این شرکت یکی از شتاب دهنده های رشد است که منجر به افزایش عظیم خط تولید بالا می شود. نان تست بیش از حد قوی به نظر می رسد. و هیچ زمانی برای عمومی شدن بهتر از زمانی نیست که اعداد و ارقامی برای افتخار داشته باشید.