25٪ با TechCrunch+ عضویت در گروه – TechCrunch صرفه جویی کنید

ما هیجان داریم اعلان گروه را برای TechCrunch+اعلام کنیم. این ویژگی به شما امکان می دهد صندلی ها و پرداخت های تیم خود را به راحتی از طریق رابط سلف سرویس مدیریت کنید. اگر تیم شما از طریق عضویت در گروه بپیوندد ، 25٪ یا بیشتر در قیمت سالانه صرفه جویی خواهید کرد. شما باید حداقل پنج (5) کاربر داشته باشید تا از عضویت در گروه استفاده کنید.

TechCrunch+ عضویت در گروه را می توان یافت اینجابه

TechCrunch+ یک محصول عضویت است که به استارتاپ ها در پیشبرد کمک می کند. این محصول دارای مشاوره و تجزیه و تحلیل ، از جمله نحوه جمع آوری و رشد سرمایه ، تجزیه و تحلیل بازار ، خبرنامه های موضوعی و موارد دیگر است.

برای س questionsالات مربوط به عضویت در گروه ، لطفاً تماس بگیرید [email protected]به


سوالات متداول

عضویت در گروه چگونه کار می کند؟
یک رهبر تیم مدیر حساب می شود و آنها مسئول پرداخت و مدیریت صندلی هستند. ما به مدیر توصیه می کنیم اولین کاربر تیم باشد که برای عضویت در گروه ثبت نام کرده است.

چگونه می توانم تکالیف صندلی را انجام دهم؟
تخصیص صندلی را می توان در جریان پرداخت اصلی یا در تاریخ بعدی از طریق “حساب من”بخش TechCrunch. برای اختصاص صندلی از طریق “حساب من” ، سرپرست باید به حساب من / اشتراک / مدیریت / مدیریت حساب های مشترک مراجعه کند. برای اختصاص صندلی به آدرس ایمیل اعضای تیم خود نیاز دارید. پس از تعیین صندلی ها ، اعضای تیم شما ایمیلی با پیوند فعال سازی دریافت می کنند.

چند عضو برای واجد شرایط بودن برای عضویت در گروه نیاز داریم؟
برای واجد شرایط بودن برای عضویت در گروه شما باید حداقل پنج (5) اعضای تیم در گروه خود داشته باشید.

آیا حداکثر 25 برای عضویت در گروه است؟
ما توانایی انجام گروه های بزرگتر از 25 را داریم ، اما باید پیوند خاصی را برای شما ارسال کنیم. لطفا تماس بگیرید [email protected] با اندازه گروه خود برای به دست آوردن پیوند.

آیا به جای کارت اعتباری صورت حساب ارائه می دهید؟
همه پرداخت ها باید از طریق کارت اعتباری انجام شود. اگر گروه شما بیش از 100 کاربر است ، ما آماده بحث در مورد گزینه های صورتحساب هستیم. ما برای گروه های کوچک فاکتور ارائه نمی دهیم. رسیدن به [email protected] برای اطلاعات بیشتر.

مطالب جدید  رایت موتورهای الکتریکی 2 مگاواتی خود را برای هواپیماهای مسافربری آزمایش می کند-TechCrunch