چگونه از طوفان فکری خوابگاه دانشگاه به edtech برجسته – TechCrunch تبدیل شدم

تا حالا شده با هم اتاقی خود در فضای آشپزخانه خوابگاه مشترک دانشگاه نشستید و تصمیم به راه اندازی کسب و کار گرفتید؟

باید در اینجا واضح باشم: ما واقعاً تصمیم به راه اندازی مشاغل نداریم. این بیشتر یک پروژه برای ایجاد ابزاری بود که بتوانیم هنگام تحصیل در مدرسه از آن استفاده کنیم.

من و ژاک هوپس که از ناامیدی های خود با جمع آوری مواد مطالعه مناسب برای آمادگی برای امتحانات متولد شده بودیم ، شروع به یادگیری آن کردیم که بستر ایده آل برای به اشتراک گذاری آسان منابع مانند راهنمای مطالعه و یادداشت های کلاس با سایر دانش آموزان چگونه است. ما می دانستیم که برای شروع نیاز به ایجاد یک رابط کاربری ساده داریم ، که به زودی با فرایند خسته کننده بارگذاری دستی صدها سند که از آمادگی آزمون قبلی خود و سایر دوستان دانشگاه جمع آوری کرده بودیم ، انجام شد.

تنها پس از سه هفته ، ایده ما شروع به شکوفایی کرد و دوستان دیگر دانشگاه ها از ما پرسیدند آیا می توانیم بستری برای به اشتراک گذاشتن منابع مطالعه مدرسه آنها نیز ایجاد کنیم. ما فقط مدارک آنها را درخواست کردیم و شروع به تقسیم بندی محتوا بر اساس دانشگاه کردیم. شرکت ما ، StuDocu ، رسماً متولد شد و سریعتر از آنچه تصور می کردیم در حال گسترش است.

اولین سرمایه گذاری ما یک هارد USB بود که از خوابگاه به خوابگاه با ما حرکت می کرد – ما درها را می زدیم تا داستان خود را تا آنجا که ممکن بود با دانش آموزان به اشتراک بگذاریم. ما از هارد دیسک برای اتصال به لپ تاپ آنها ، کپی کردن فایل های آنها و بارگذاری آنها در وب سایت StuDocu همان شب استفاده می کردیم.

مطالب جدید  VanMoof آخرین نسل دوچرخه های الکترونیکی خود را با مدل های X4 و S4 ساده شده به روز می کند

در حالی که بیشتر و بیشتر دانش آموزان در حال دیجیتال شدن هستند ، در سال 2010 ما اغلب با یادداشت های دست نویس یا چاپ شده با دانش آموزان روبرو می شدیم ، که آنها را جمع آوری می کردیم و سوار قطار به دلفت می کردیم تا در کتابخانه اسکن و بارگذاری شود. در سه سال اول ، قبل از حرکت به آمستردام برای توسعه تجارت خود ، از اتاق های خوابگاه خود در دلفت کار کردیم.

ما بسیاری از تکرارهای این پلتفرم را بر اساس بازخورد و داده ها معرفی کرده ایم. در ابتدا ، ما بر اساس آنچه که فکر می کردیم مورد نیاز است ، کار می کردیم و از ناامیدی خودمان از مطالعه به عنوان راهنمای چگونگی تکامل این پلتفرم استفاده می کردیم. یکی از دیگر بنیانگذاران ما ، Lucas van den Houten ، ایده اندازه گیری داده هایی را که از طریق Mixpanel از کاربران جمع آوری کرده بودیم معرفی کرد و از آنجا توانستیم به پلتفرم جان تازه ای ببخشیم. ناگهان ، داده ها به ما می گفتند کجا رشد کنیم و کجا پیشرفت کنیم. در طول سالها ، ما ویژگی های زیادی را توسعه داده ایم و بر اساس داده های سختی که اکنون در دسترس ما است ، آزمایش های A/B را اجرا می کنیم.

ایجاد یک وب سایت کار زیادی است ، اما برای ما ، هر به روزرسانی با افزایش بارگذاری ها و مشارکت دانش آموزان که ما برای دستیابی به آن تلاش کرده ایم ارتباط مستقیم دارد. دیدن موفقیت های کوچک روز به روز اطمینان بخش بود.

مطالب جدید  نشان فروشگاه با کیفیت برتر Google جایگزین نشان فروشگاه معتمد شد