فورد هزینه ها را برای افزایش ظرفیت تولید کامیون برقی F-150 Lightning افزایش می دهد-TechCrunch

فورد روز پنجشنبه اعلام کرد 250 میلیون دلار دیگر سرمایه گذاری می کند و 450 شغل اضافه می کند تا ظرفیت تولید F-150 Lightning آینده خود را به 80،000 کامیون تمام الکتریک سالانه افزایش دهد. این اعلامیه پس از دریافت بیش از 150،000 پیش سفارش برای وانت تمام برقی منتشر می شود.

بودجه و مشاغل اضافی در مرکز جدید وسایل نقلیه الکتریکی روژ در دیربورن ، میشیگان ، مرکز انتقال نیرو ون دایک و کارخانه قطعات Rawsonville توزیع خواهد شد.

این اعلامیه در جریان رویدادی در مرکز وسایل نقلیه الکتریکی روژ ، توسعه تاسیسات 500000 فوت مربعی که بخشی از سرمایه گذاری 700 میلیون دلاری فورد در مجتمع روژ خود بود ، اعلام شد. کامیون های سری F با سوخت گاز نیز در مجتمع روژ مونتاژ می شوند.

فورد همچنین اعلام کرد که پیش تولید کامیون های Lightning را آغاز کرده است. این نمونه های اولیه برای آزمایش در دنیای واقعی استفاده خواهند شد. این کامیون در بهار 2022 در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

وانت تمام الکتریکی بخش مهمی از سرمایه گذاری 30 میلیارد دلاری شرکت در برق رسانی و یکی از سه گانه Ford EV است که در 18 ماه از جمله Mustang Mach-E رونمایی و عرضه می شود. رعد و برق ممکن است از نظر نتیجه مهمترین باشد. فورد F-150 Lightning به دنبال معرفی Mustang Mach-E تمام برقی و E-Transit ، یک وانت بار کاملا برقی قابل تنظیم با تمرکز بر مشتریان تجاری است.

F-150 Lightning در چهار تریم عرضه می شود که شامل پایه ، سری XLT ، سری Lariat و Platinum و دو گزینه باتری است. این کامیون که دارای بدنه آلیاژی آلومینیومی است ، از دو موتور الکتریکی داخلی استفاده می کند ، به طور استاندارد با چهار چرخ محرک عرضه می شود و دارای سیستم تعلیق مستقل عقب است. قیمت نسخه اصلی 39.974 دلار قبل از هرگونه اعتبار مالیاتی فدرال یا ایالتی است ، در حالی که مدل متوسط ​​XLT از 52.974 دلار شروع می شود. همه این قیمتها بدون پرداخت هزینه و مالیات مقصد است.

مطالب جدید  اولین خودروی برقی باطری تویوتا دارای برد 280 مایلی و آپشن سقف خورشیدی است - TechCrunch

خبر 30pp