شناخت مشتری در عصر حفظ حریم خصوصی داده ها – TechCrunch

“مشتری خود را بشناسید” یکی از مفاهیم اساسی تجارت است. در عصر دیجیتال ، شرکت ها با ایجاد نمایه های شخصی از کوکی های شخص ثالث ، محتوای اجتماعی ، اطلاعات جمعیتی خریداری شده و موارد دیگر ، اطلاعات زیادی در مورد مشتریان خود کسب کرده اند. اما در مواجهه با تقاضای روزافزون برای حفظ حریم خصوصی ، مشاغل این فرصت را دارند که روابط خود را با داده های مشتری اصلاح کنند تا صرفاً بر داده های شخص اول و الگوهای رفتاری تمرکز کنند.

شرکت ها از راه حل های تجزیه و تحلیل دیجیتال ، تبلیغات و بازاریابی برای ردیابی مشتریان و ارتباط رفتار آنها در نقاط تماس استفاده کرده اند. این امر امکان ایجاد پروفایل های داده را فراهم کرده است ، که از آنها برای ارائه تجربیات شخصی استفاده شده است که از طریق ارتباط و زمینه طنین انداز می شوند.

اما اکنون ، این شیوه پروفایل بندی و شناسایی مشتریان به طور فزاینده ای در حال بررسی است. نهادهای نظارتی در حال تصویب داده های جدید و قوانین مربوط به حریم خصوصی مصرف کننده هستند که اخیراً با قانون حفظ حریم خصوصی کلرادو مشاهده شده است. علاوه بر این ، پیاده سازی حریم خصوصی اپل در iOS 14.8 و iOS 15 توسط 96 درصد از کاربران به تصویب رسیده است ، آنها تصمیم گرفته اند برنامه ها را از ردیابی فعالیت خود برای هدف گیری تبلیغات منع کنند. و گوگل اعلام کرده است که دیگر از کوکی های شخص ثالث پشتیبانی نمی کند و ردیابی به صورت جداگانه را از طریق مرورگر Chrome خود متوقف می کند.

مطالب جدید  Unity خدمات بازی Unity را برای ساده سازی توسعه بازی های چند نفره چند پلتفرمی راه اندازی می کند-TechCrunch

در حالی که این تحولات نحوه بازاریابی دیجیتالی امروز را تحت تأثیر قرار می دهد ، نشان دهنده تغییر ضروری و م inثر در شیوه هایی است که مارک ها در آینده مشتریان خود را درک می کنند. اولویت بندی پروفایل های فردی با سریع ترین یا م effectiveثرترین راه برای درک و رفع نیات ، نیازها و مشکلات مشتریان فاصله دارد. برندها نیازی به دانستن چه کسی ندارند. آنها باید بدانند که چرا و چرا.

به لطف پیشرفت های سریع در هوش مصنوعی (AI) و یادگیری ماشینی (ML) ، شرکت ها می توانند داده های شخص اول را در زمان واقعی پردازش و تفسیر کرده و هوش رفتاری عملی را توسعه دهند.

تجزیه و تحلیل الگو به عنوان راهی برای پیشرفت

صنعت امنیت ، که 35 سال در آن مشارکت داشته ام ، الگویی برای مسیر پیش رو ارائه می دهد. از لحاظ تاریخی ، متخصصان امنیتی به دنبال شناسایی امضای افراد به منظور شناسایی ، خنثی سازی یا حداقل پیگرد قانونی بازیگران بد بوده اند. با این حال ، در چند سال گذشته برخی از شرکتها و رویکردهای بسیار امیدوارکننده نشان داده شده است که از الگوهای سیگنالها برای پیشگیری از تهدیدها پیشگیری می کنند.