سرمایه گذاری جدید موسس Hungryroot ، Noops ، یک استارتاپ پودینگ گیاهی ، 2 میلیون دلار دیگر جمع آوری می کند-TechCrunch

تنها دو ماه پس از تأمین بودجه 2 میلیون دلاری پیش از بذر ، استارتاپ پودینگ گیاهی Noops اعلام می کند که 2 میلیون دلار دیگر به رهبری لرر هیپو ارائه می شود.

این شرکت مستقر در لانگ آیلند در سال 2019 توسط یکی از بنیانگذاران Hungryroot ، گرگوری هری استراک ، پس از آنکه رژیم غذایی گیاهی را در حالی که با سرطان مبارزه می کرد ، اتخاذ کرد ، تاسیس شد.

استراک به TechCrunch گفت: “این از روی نیاز متولد شد زمانی که بسیاری چیزها برای من حذف شد.” “در این دوره تغییر ، من به مصرف و چگونگی تأثیر آن بر رفاه و سیستم سلامتی ما فکر کردم.”

استراک زمانی را که در مغازه خواربار فروشی بود نگاه می کرد و در محفظه لبنیات به دنبال ماست بود ، نگاهی گذرا به پودینگ انداخت و تعجب کرد که چرا این محصول هرگز از نظر تغذیه دوباره تصور نشده است. او به خانه رفت ، خانه خود را به یک آشپزخانه تجاری تبدیل کرد و آزمایش دستور العمل ها را شروع کرد ، گاهی اوقات از سه فرزند خردسال خود به عنوان آزمایش کننده طعم استفاده می کرد.

وقتی استراک یک دستور العمل م foundثر پیدا کرد ، شروع به دادن پودینگ به دوستان و خانواده کرد و در نهایت Noops را شروع کرد. اولین محصول این شرکت خط تولید شیر جو است که ارگانیک و عاری از لبنیات و گلوتن است ، حاوی پری بیوتیک ها ، پروتئین گیاهی و فیبر است و قند اضافی ندارد. پودینگ در طعم های سنتی مانند شکلات ، کارامل ، موکا و وانیل وجود دارد.

مطالب جدید  Chamath Palihapitiya در حال اختلال است - TechCrunch

سرمایه گذاری Lerer Hippeau در سرمایه گذاری Siddhi Capital ، Idea Farm Ventures ، Simple Food Ventures ، Animal Capital ، Gil Horsky مدیر Mondelēz و آلن Mitzner مدیر American Pie می باشد. استروک گفت که آخرین دور به شرکت 5 میلیون دلار جمع آوری شده تا به امروز می دهد.

وی افزود: “این برای ما از نظر داشتن شریکی مانند لرر هیپو به ما معتقد است که می توانیم نسل بعدی باشیم ، بسیار مهم است.” “و برای ما ، ما دقیقاً می دانیم که به کجا می رویم و می توانیم آینده را ببینیم و بخشی از آن باشیم.”

به عنوان بخشی از سرمایه گذاری ، لری اپل ، مدیرعامل سابق The Fresh Market و بنیامین مک کیان ، مدیرعامل Hungryroot ، به هیئت مشاوره شرکت خواهند پیوست.

آندریا هیپو ، شریک Lerer Hippeau ، موافقت کرد و گفت که این خود Struck و سابقه وی بود که باعث شد شرکت به این باور برسد که می تواند بر دسته غذاهای گیاهی تأثیر بگذارد و یک شرکت قوی ایجاد کند. بر اساس گزارش Bloomberg Intelligence ، بازار غذاهای گیاهی در سال 2020 29.4 میلیارد دلار ارزش گذاری شده است و تا سال 2027 به 74 میلیارد دلار افزایش می یابد.

به عنوان سرمایه گذاران در فضا ، هیپو گفت که این شرکت به این دسته به عنوان “نسل بعدی مواد مصرفی نگاه می کند که به همه رده ها ضربه می زند”. هیپو گفت ، و در حالی که نوع غذا به چند دسته رسیده است ، مانند گوشت و غذاهای دریایی ، چیز زیادی در فضای پودینگ وجود ندارد ، و هیچکس از مقامات فعلی گزینه های مناسب تری برای شما ارائه نکرده است.

مطالب جدید  CDP ها از خراب شدن داده های شما جلوگیری می کنند

در حقیقت ، از 348 میلیارد دلار فروش سالانه که توسط 25 شرکت برتر غذا و نوشیدنی در ایالات متحده ایجاد شده است ، حدود 50 میلیارد دلار از فروش را می توان به مارک های میان وعده ، مانند Jell-O ، که حاوی محصولات جانبی حیوانات هستند و از آن زمان تا کنون تغییر نکرده است ، نسبت داد. استراک گفت که در سال 1897 راه اندازی شد.

هیپو گفت: “مواد غذایی به دنبال جایگزین های گیاهی هستند.” “نوپس یک پودینگ با همان طعم و مزه غذایی که مردم دوست دارند و برای خوردن ماست رو به رو می سازد ، آماده می کند. گرگوری و تیمش این را درک کردند و وقتی به ما آمدند این ارتباطات از قبل برقرار شده بود. “

در همین حال ، بودجه جدید برای رشد کانال ها و شبکه های توزیع Noops استفاده می شود ، زیرا به خرده فروشان و مستقیم به مصرف کنندگان خدمات می دهد ، مشارکت های اضافی ایجاد می کند ، برخی از استخدام های کلیدی را در امور مالی و فروش انجام می دهد ، و شریک تولید دوم را به عنوان سه برابر افزایش می دهد. تولید و ایجاد طعم ها و محصولات بیشتر ، از جمله خط صبحانه که جایگزین ماست را ایجاد می کند.

Noops به طور رسمی در سه ماهه اول سال 2021 راه اندازی شد و اکنون در بیش از 750 مکان خرده فروشی از جمله Sprouts Farmers Market و Wegmans Foods Markets در دسترس است. علاوه بر این ، از زمان پیش از راه اندازی آن در سال 2020 ، این شرکت تعداد پیش بینی شده خود را دو برابر کرده است. قصد دارد امسال در Fresh Thyme راه اندازی شود.

مطالب جدید  ارتباطات شما نباید شبیه بازاریابی باشد. خلاصه روزانه سه شنبه