خرید کیف کمکهای اولیه با مناسب ترین قیمت

جعبه کمک های اولیه این وسایل شامل: چسب حلقه ای، چسب زخم، باند زخم، دستکش، گاز استریل، پد الکلی و پنبه می باشد. یکی از در دسترسترین موارد برای ضدعفونی پد الکلی است که این روزها به لطف اپیدمی کرونا همه آشنایی کاملی با آن دارند! وجود جعبه کمک های اولیه برای محیط هایی نظیر مدارس، فضاهای کاری و منازل، از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. وجود این جعبه کاربردی در شرایط اضطراری و بحرانی نظیر تصادفات، آتش سوزی، زلزله و سیل، می تواند یک قوت قلب و راهکار مفید تلقی شود. سالانه بیش از 500000 نفر در خارج از بیمارستان دچار ایست قلبی می شوند.دانستن عملیات احیا قلب به صورت صحیح و انجام به موقع آن می تواند کاهش چشمگیری در این آمار داشته باشد.

کیف کمک های اولیهبسیاری از ما این جعبه را به صورت آماده تهیه میکنیم اما باید صادقانه بگوییم که این جعبه پر از وسایل بیکیفیت است که شاید به کار ما نیاید، پس بهتر است که خودمان آن را تهیه و آماده کنیم.چرا در گردش به جعبه کمکهای اولیه نیاز داریم؟ بسیاری از قرص ها و داروها به دلیل رنگ یا شکل جالبی که دارند برای بچه ها کنجکاوی برانگیز هستند بنابراین کاملا ضروری است که جعبه کمک های اولیه را در صورتی که از نوع دیواری نباشد دور از دسترس کودکان قرار داد. قرص ها را که معمولا هر ورقش بیش از 10 عدده قیچی کنید و بین خودتون تقسیم کنید.

قرص بروفن، قرص های ضد اسهال، دیگر قرص های مسکن، قرص های ضد سرما خوردگی، قرص های ضد تهوع، دیازپام رکتال، داروهای ملین، قرص هیوسین، قرص متوکلوپرامید یا پلازیل، پماد سوختگی، پماد گزیدگی حشرات، قرص مترانیدازول و آندرنالین که موارد استفاده از آن ها مشخص میباشد از دیگر داروهایی هستند که باید در جعبه کمک های اولیه قرار بگیرند. درجه تب و فشارسنج هم جزو اقلام مهم جعبه کمکهای اولیه هستند. اکثر جعبه کمک های اولیه حالتی ثابت دارند و به دیوار وصل می شوند و یا در محلی ثابت نگهداری می شوند؛ اما کیف های کمکهای اولیه به راحتی قابل جابجایی هستند و به سرعت می توان تا محل حادثه حمل شوند.

قیمت کیف کمک های اولیهقرصها و داروهای گروه او.تی.سی که معمولا بدون تجویز پزشک هم استفاده میشوند باید تا حد زیادی در جعبه کمکهای اولیه موجود باشند. پنبه، گاز استریل در ابعاد مختلف و باندهای کشی از جمله اقلامی هستند که باید تا حد امکان به تعداد زیاد در جعبه کمکهای اولیه موجود باشند. بر این اساس، می توان جهت استفاده این محصول، در هنگام بروز حادثه در کوتاه ترین زمان و بدون فوت وقت، مداخلات درمانی لازم و مورد نیاز را تا رسیدن اورژانس و نیروهای امدادی انجام داد. گاهی اوقات وقوع حوادث آنقدر سریع اتفاق می افتد که زمان لازم یا شرایط مناسب برای رسیدن نیرو های امدادی کافی نمی باشد. لازم به ذکر است که برخورداری از جعبه کمک های اولیه، برای انجام اقدامات مقتضی و حیاتی در زمان حادثه کمک می نماید.

جعبه کمک های اولیه

کیف کمک های اولیه از موارد لازم و ضروری است که باید در خانه ،محل کار،خودرو ، سالن ها و رستوران ها و … سلام اره یه سایت هست که لیست پرفروش ترین جعبه کمک های اولیه رو آماده کرده میتونید لیست قیمت روز هم داره. کیف کمک های اولیه کوهنوردی در مقایسه با کیف کمک های اولیه یک امدادگر از نظر حجم و نوع محتویات تفاوت هایی دارد ، به طور کلی به دلیل اینکه در فعالیت های کوهنوردی سعی میشود تا تمامی لوازم و تجهیزات از کمترین حجم و سبکترین وزن و در عین حال بیشترین کاربرد برخوردار باشد ، در این کیف 13 وسیله امداد که جزء ضروری ترین و کاربردی ترین لوازم امداد میباشد وجود دارد و در مواقع اضطراری و بروز حوادث کوهنوردی و طبیعت گردی میتواند بسیار کمک کننده باشد.

ژل ضد عفونی: پیش از هر چیزی باید دست های فرد کمک دهند استریل شود تا آلودگی به فرد آسیب دیده انتقال پیدا نکند،برای این کار از ژل مخصوص ضد عفونی دست استفاده می شود. خارچین ها هم از ابزار استاندارد جعبه کمک های اولیه هستن وبرای بیرون کشیدن خار و تیغ از دست و پا و پوست استفاده میشن. بهتر است در منزل و محل کارتان، چند گاز استریل، بانداژ، بتادین، پنبه و وسایلی ازاین دست را که برای بستن زخم به کار می روند، در اختیار داشته باشید. در داخل این باکس چیدمان بسیار خوبی شده است که به بهترین شکل، بیشترین تجهیزات کمکهای اولیه قرار داده شود، در مدل فوق تجهیزاتی همچون بتادین، پنبه، گاز استریل، پد الکلی، چسب زخم موجود میباشد.

بهتر است در منزل و محل کارتان، چند گاز استریل، بانداژ، بتادین، پنبه و وسایلی ازایندست را که برای بستن زخم به کار میروند، در اختیار داشته باشید. پنبه استریل، گاز یا تنزیب استریل در اندازه­ های مختلف، باند و یا نوار در اندازه­ های مختلف، ترمومتر (درجه تب)، ژل شوینده، قیچی جراحی، پنست، موچین یا انبرک، قیچی بانداژ، سرنگ در اندازه­ های 10، 5 و 2 سانتی متر مکعبی که آماده برای تزریق است، باند نواری و باند سه گوش، آتل (تخته شکسته بندی بزرگ و کوچک)، کیسه آب گرم جهت تسکین درد و یا مبارزه با سرما، کمپرس سرد آنی یا کیف یخ، چسب زخم، پودر تالک که برای ماساژ، دستکش و نوزاد مورد استفاده قرار می­گیرد، نوار چسب و یا لوکوپلاست که جهت بستن و ثابت نگهداشتن پانسمان به کار می­رود، گیلاس مدرج، پماد ایکتیول که برای باز کردن کورک و دمل کاربرد دارد، گیلاس چشم شویی، آینه، برس، دستکش استرلیزه، صابون، حوله، کبریت، باند زخم، زانوبند، قرصهای تصفیه آب، سوت، چراغ قوه، فندک، نخ و سوزن بخیه از دیگر وسایلی هستند که در جعبه کمک های اولیه قرار می­گیرند.

وسایل و تجهیزات مورد نیاز: وسایل مورد نیاز در جعبه کمک های اولیه عبارتند از ژل شوینده، درجه تب (ترمومتر)، قیچی جراحی، قیچی بانداژ، قرصهای تصفیه آب، باند زخم، زانو بند، سوت، پنبه استریل، گاز استریل در ابعاد مختلف، باند یا نوار در اندازههای مختلف، پماد جنتامایسین و پماد تتراسیکلین، نخ و سوزن بخیه، چراق قوه و فندک یا کبریت، چسب زخم، لوکوپلاست یا نوار چسب که برای بستن و ثابت نگه داشتن پانسمان بکار میرود، پودر تالک (برای دستکش، ماساژ، نوزاد)، پماد ایکتیول (برای باز کردن دمل و کورک)، پنست، انبرک یا موچین، سرنگ آماده برای تزریق ضروری در اندازه های ۲و ۵ و ۱۰ سانتیمتر مکعبی، تخته شکسته بندی کوچک و بزرگ (آتل)، باند سه گوش و باند نواری، برس، آئینه کوچک، صابون و حوله و کبریت، دستکش استرلیزه، کیف یخ یا کمپرس سرد آنی، کیسه آب گرم (مبارزه با سرما یا درد)، گیلاس مدرج، گیلاس چشمشویی، برس و آئینه کوچک که با توجه به نیاز مصرف کننده موجودی در هر جعبه مختلف است.

کبریت، مدارک شناسایی، پول، در باز کن، طناب، قیچی و پنس، وسایل مورد نیاز برای پخت و پز مانند چراغهای کوچک مخصوص کوهنوردان و سایر اقلامی که مورد نیاز برای خانواده است هم باید در جعبه کمکهای اولیه موجود باشند. اگر کودک یا سالمند در خانواده دارید حتما هر چند ساعت یک بار به استفاده از فشارسنج و تبسنج نیاز پیدا میکنید، پس آنها را در نزدیکترین قسمت جعبه و کیف کمکهای اولیه قرار دهید. اگر در طول روز از داروهای خاصی استفاده میکنید بهتر است آنها را به تعداد زیاد در جعبه کمکهای اولیه خود قرار دهید. در حوادث مختلف همیشه زمانی هر چند کوتاه طول می کشد تا تیم پزشکی و پرسنل اورژانس به محل حادثه برسند در حالی که ثانیه ها می توانند در مرگ و زندگی افراد تاثیرگذار باشند.

زمانی که محصول موجود شد به من اطلاع بده. روی بدنه کیف از یک نوار شبرنگ استفاده شده تا در تاریکی هم به راحتی قابل تشخیص باشد. همچنین تمامی مدارس باید این جعبه ها را داشته باشند تا در صورت ایجاد مشکل، قبل از رسیدن اورژانس یا بردن فرد به بیمارستان بتوانند از این جعبه استفاده کنند. این اقدامات باید قبل از نیروهای امدادگر و رسیدن مصدوم به مراکز درمانی صورت گیرد. هدف اصلی از این اقدامات جلوگیری از مرگ، پیشگیری و جلوگیری از پیشرفت ضایعات، صدمات و عوارض بعدی و یا کاهش درد و رنج مصدوم پیش از ارجاع به پزشک و پیش از انتقال به مراکز درمانیست. هدف اصلی از این اقدامات جلوگیری از مرگ، پیشگیری و جلوگیری از پیشرفت ضایعات، صدمات و عوارض بعدی یا کاهش درد و رنج مصدوم پیش از ارجاع به پزشک و پیش از انتقال به مراکز درمانی است.

تا به کاهش درد و رنج مصدوم کمک کند و از مرگ و صدمات و عوارض بعدی ناشی از حادثه جلوگیری کند. بازهم تاکید میکنیم نگران نباشید و سانحهای در کمین نیست، اما جعبه کمکهای اولیه و ملزومات مورد استفاده آن باید تا حد امکان در دسترس باشد تا احتمال آسیبدیدگی هنگام مشکل به صفر برسد. در ادامه شما را با مهمترین این اقلام آشنا میکنیم، بهتر است که همه این وسایل تا حد امکان به تعداد اعضای خانواده در کیف کمکهای اولیه موجود باشند. در این شماره به معرفی مهمترین اقلام کیف کمکهای اولیه میپردازیم؛ البته امیدواریم هیچگاه فرصت استفاده از آن را پیدا نکنید! همانطور که میدانید جعبه کمکهای اولیه یکی از وسایل و لوازمی است که باید در اطراف ما وجود داشته باشد.

هر گونه اطلاعاتی که به ما کمک کند بتوانیم از وارد شدن آسیبهای جدی به فرد مصدوم جلوگیری کنیم را کمک های اولیه می نامند. بعضا نیز پیش میآید که با یک نفس مصنوعی ساده فرد مصدوم از مرگ رهایی مییابد. جنس پارچه مقاوم در برابر پارگی و قسمت های مختلف برای قرار دادن کمک های اولیه ؛ آنرا به کیف پرطرفداری تبدیل کرده است زیرا می توان حتی آنرا به عنوان کیف حمل وسایل بقا در طبیعت نیز استفاده کرد. و می توان در صورت تمایل به محتویات جعبه وسایل دیگری نیز اضافه کرد. همچنین جعبه کمک های اولیه به صورت تجهیز شده و تجهیز نشده عرضه می شوند.

کیف کمک های اولیه مخصوص خودرو سون می تواند در شرایط دشوار مثلا بستن زخم کمک شایانی کند. این شرکت یک کیف مجهز به وسایل بهداشتی بستن زخم با ابعاد 50 150 200 میلی متر را تولید کرده است. گاز استریل، که در بسته های بهداشتی قرار دارد، یک پارچه ی ضدعفونی شده است که روی زخم قرار می دهند. گاز استریل، که در بستههای بهداشتی قرار دارد، یک پارچهی ضدعفونی شده است که روی زخم قرار میدهند. چسب زخم و چسب لوکوپلاست را فراموش نکنید، یک بسته از هر کدام در جعبه کمکهای اولیه کفایت میکند. گاز پانسمان یا همان استریل از مهمترین آیتمهای کیف کمکهای اولیه شماست. اولین و مهمترین مورد در دسترس بودن است.

مهمترین اقلامی که باید در کیف کمکهای اولیه موجود باشند، وسایل مورد نیاز برای پانسمان زخمها و البته داروها هستند. جعبهی کمکهای اولیهی «کسری» (Kasra) را ملاحظه میکنید که با ابعاد 7.3 × 19 × 25 سانتیمتر، در بازار موجود است. جعبهی کمکهای اولیهی (BTB) را ملاحظه میکنید که با ابعاد 40 ×30 ×10 سانتیمتر، در بازار موجود است. کیت کمکهای اولیه شما باید در مکانی خنک و خشک، دور از دسترس کودکان قفل و نگه داشته شود. همچنین در صورت آسیب دیدن یا قدیمی شدن کیت باید با نوع سالم و جدید آن جایگزین شود. تنظیم کیت خود را به محض تهیه تمام مواردی که گفته شد، عاقلانه است که حداقل سالانه و یا هرچند ماه آن را بررسی کنید و مواردی را که تاریخ انقضایشان تمام شده و یا دچار آسیب شده اند جایگزین نمایید.

شما قرار نیست با کیف کمک های اولیه کار یک بیمارستان را انجام دهید، فقط کافیست به کمک ابزار مورد نیاز به فرد آسیب دیده تا زمان رسیدن پزشک و کادر درمانی کمک کنید. برای استفاده از این ثانیه های طلایی تنها چیزی که واقعا می تواند به کمک شما بیاید یک کیف کمک های اولیه است که با داشتن ابزار و وسایل ضروری به شما برای مدیریت حادثه کمک می کند. اما کیف کمک های اولیه باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟ پنبه و گاز استریل به دلیل جرم Crime و حجم کمی که دارند باید به تعداد زیاد ذخیره شوند.