تس هچ در دسامبر امسال در TC Sessions Space به ما ملحق می شود – TechCrunch

امسال یکی از شلوغ ترین شرکت های راه اندازی تجاری جدید به صورت آنلاین بود ، زیرا شرکت هایی مانند Astra و Firefly Aerospace در واقع موشک ها را به کار می اندازند (اگر هنوز تبلیغات طراحی نشده است) و با ماموریت های برجسته انسان به فضا از Blue Origin ، Virgin Galactic و SpaceX. و با وجود صور فلکی بیشتر در حال کار ، ساخته شده از ماهواره های مجهز به حسگرهایی که می توانند داده های جدید و دقیق تری را برای استفاده تجاری در زمین ارائه دهند ، زمان مناسب برای استارتاپ ها در همه جا است تا از شتاب طلا جدید برای ایجاد مشاغل بر اساس اطلاعات استفاده کنند. منابع فضایی که قبلاً در دسترس نبود

پیوستن به ما در TC Sessions Space که از 14 تا 15 دسامبر رخ می دهد ، است تس هچ ، شریک Bessemer Venture Partners، که عمدتا بر فناوری مرزی و به طور خاص بر تجاری سازی فضا ، هواپیماهای بدون سرنشین ، وسایل نقلیه خودران و آینده کشاورزی و فناوری غذا تمرکز می کند.

Hatch تخصص زیادی را به میز می آورد. او قبل از اخذ مدرک کارشناسی ارشد در مهندسی هوانوردی و فضانوردی از دانشگاه استنفورد ، مهندسی هوافضا را در دانشگاه میشیگان تحصیل کرد. او سپس به بوئینگ و سپس اسپیس ایکس ادامه داد ، جایی که با دولت در زمینه ادغام بارهای آن با موشک فالکون 9 همکاری کرد.

ما از شنیدن صحبت های او در TC Sessions: Space هیجان زده ایم. بلیط خود را تهیه کنید تا در اینجا به ما بپیوندید و 100 دلار پس انداز کنید!

مطالب جدید  صندلی NTSB از ایلان ماسک می خواهد که طراحی خلبان تسلا را تغییر دهد - TechCrunch