بلندگوهای شگفت انگیزی را که در Extra Cru به ما ملحق می شوند را ببینید … ahem، TechCrunch Live – TechCrunch

تابستان Extra Crunch بود. ما شنیده ایم که چگونه می توانید عرشه خود را در مورد چیزی که واقعاً یک سرمایه گذار را تحت تاثیر قرار می دهد ، طراحی کنید و چگونه تجربه صنعت Melissa Wong از خرده فروشی Zipline هنگام بالا بردن سری A خود ، هر جعبه ای را برای ظهور انتخاب کرده است. و این تنها نوک کوه یخ است.

ما همچنین در قسمت های تابستانی Extra Crunch Live: Startup Alley Edition به شرکت های Disrupt Startup Alley نگاهی گذرا کرده ایم.

اما چیزهای بیشتری وجود دارد که از پاییز امسال سرچشمه گرفته است. بدون هیچ گونه حرف اضافی ، بلندگوهای باورنکردنی ای را که در قسمت های بعدی Extra Crunch Live به ما ملحق می شوند ، بررسی کنید.

اوه ، و به هر حال ، ما در حال تغییر نام هستیم. از این پس ECL باید به عنوان TechCrunch Live شناخته شود. به همین دلیل است: ما متوجه شدیم که گذراندن وقت با TechCrunch در این زمینه باید برای همه قابل دسترسی باشد. ما با بنیانگذاران استارتاپ ها و سرمایه گذاران که به آنها کمک مالی می کنند مصاحبه می کنیم تا نحوه انجام معامله را بفهمیم ، و افرادی را در زمینه تماشاگران برای دریافت بازخورد تخصصی مهمانان خود داریم. همه باید بتوانند از آن سود ببرند.

به همین دلیل ، ما سریال را TechCrunch Live می نامیم ، زیرا رویداد زنده مدتی است که جزو امتیازات EC نیست. اگرچه قسمت زنده هنگام ثبت نام رایگان است ، اما بازپخش ویدیوها از TechCrunch Live در پشت paywall باقی می ماند.

مطالب جدید  13 خطا و اشتباه رایجی که باید بدانید

بنابراین ، اجازه دهید دوباره آن را امتحان کنم.

در اینجا سخنرانان آینده ای هستند که در ماه اکتبر در TechCrunch Live به ما ملحق می شوند.

نیکول کوئین (شرکای Lightspeed Venture) + ولاد نواکوسکی (باشگاه ناهار)

6 اکتبر – 3 بعد از ظهر ET/12pm PT

نیکول کوئین ، شریک Lightspeed ، حرفه خود را صرف کمک به استارتاپ ها برای رسیدن به مخاطبان هدف خود در پلتفرم های دیجیتالی کرده است. نمونه کارهای او شامل Cameo ، Zola ، Goop ، Calm و Haus Laboratories و سایر موارد است. بشنوید کوین و بنیانگذار Lunchclub ولاد نواکوسکی در مورد نحوه همکاری آنها برای سری A این استارتاپ صحبت می کنند و نظرات خود را در مورد آسانسور استارتاپ شما دریافت می کنند!

برای شرکای LIGHTSPEED VENTURE و LUNCHCLUB ثبت نام کنید

اعتبار تصویر: Lightspeed Venture Partners / باشگاه ناهار

شاون کارولان (Menlo Ventures) + کریس بریت (زنگ)

13 اکتبر – 3 بعد از ظهر ET/12pm PT

Chime ، هدایت کریس بریت ، بیش از 2 میلیارد دلار ، با ارزش 25 میلیارد دلار ، جمع آوری کرده است. شنیدن بریت ، در کنار سرمایه گذار و شریک Menlo Ventures ، شاون کارولان ، نحوه تأمین بودجه اولیه این شرکت و نحوه استراتژی رشد آنها را از آن زمان به اشتراک بگذارید. کارولان و بریت همچنین صدای زنده از تماشاگران را می شنوند و نظرات خود را ارائه می دهند.

برای MENLO VENTURES و CHIME ثبت نام کنید

اعتبار تصویر: Menlo Ventures / Chime

مارک گلدبرگ (فهرست) + جسیکا مک کلار (خلبان)

20 اکتبر – 3 بعد از ظهر ET/12pm PT

خلبان جسیکا مک کلار یک تجارت قدیمی (مالیات ، حسابداری و غیره) را در پیش گرفته و با نرم افزار ساده ، با بیش از 160 میلیون دلار بودجه ، آن را ساده کرده است. شاخص دورهای A و B شرکت را رهبری کرد. در TCL ، ما می شنویم که چرا Index از شریک مارک گلدبرگ و مک کلر دو برابر شده است و آنها بازخورد زنده ای را در مورد زمین های تماشاگران ارائه می دهند.

مطالب جدید  CoreWeave، یک ارائه دهنده محاسبات ابری متمرکز بر GPU، سرمایه گذاری 221 میلیون دلاری را انجام می دهد

برای سرمایه گذاری و خلبان INDEX ثبت نام کنید